Oferta pracy

Specjalista PPC SEM - Media Buyer j. rosyjski - polski

MONITOR ZDROWIA sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy agencją reklamową x100.digital specjalizującą się w performance marketingu, działającą na całym świecie.
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pełnoetatowego specjalisty PPC, osoby samodzielnej, która odnajdzie się w pracy w dynamicznym i zgranym zespole.

Jakie będą Twoje obowiązki?
Budowanie i obsługa kampanii reklamowych w Google Ads, Facebook Ads
Optymalizacja kampanii reklamowych i osiągnięcie wyznaczonych KPI
Implementacja Google Analytics, opracowanie Google Tag Manager
Sporządzanie raportów skuteczności kampanii reklamowych (dodatkowym atutem będzie znajomość
Google Data Studio)

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę
Podstawa + premia za osiągnięcie KPI

W obecnej sytuacji spowodowanej covid-19 praca zdalna

Praca w biurze (z możliwością częściowej pracy zdalnej)
8-godzinny dzień pracy (po okresie próbnym możliwość pracy w elastycznych godzinach)

Wymagania
Co najmniej roczne doświadczenie w reklamie kontekstowej (Search Paid Advertising) i ukierunkowanej (Social Media Paid Advertising)

Zaawansowany poziom użytkowania:

  • Google Ads i Facebook Ads
  • Google Analytics i Facebook Analytics
  • Google Tag Manager

Umiejętność copywritingu, punktualność, odpowiedzialność, samodzielność w pracy.
Znajomość języka polskiego i rosyjskiego.

Oferujemy

  • Pracę w doświadczonym i zorganizowanym zespole – możesz zawsze liczyć na naszą pomoc, codziennie wymieniamy się wiedzą i dyskutujemy o nowościach, organizujemy cykliczne wewnętrzne szkolenia i burze mózgów
  • Laptop
  • Szkolenia
  • Ciekawe projekty
  • Dostęp do nowoczesnych technologii

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy