Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista - Pracownik Sekretariatu

Muzeum Historii Polski w Warszawie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Charakterystyka stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie aktywnie wspierać bieżącą pracę dyrekcji Muzeum Historii Polski. Jej zadaniem będzie zarządzanie kalendarzem spotkań Dyrektora i wicedyrektorów, koordynacja wyjazdów, obsługa gości, przygotowywanie korespondencji, jednocześnie będzie współodpowiedzialna za prowadzenie Sekretariatu Muzeum Historii Polski, w tym przyjmowanie i przekazywanie dokumentów i korespondencji przychodzącej i wychodzącej, obsługę centrali telefonicznej.

Zakres obowiązków:

• aktywne wspieranie bieżącej pracy dyrekcji MHP:

• zarządzanie kalendarzem spotkań dyrekcji;

• kontakty i korespondencja z innymi podmiotami/ partnerami krajowymi i

zagranicznymi w imieniu dyrekcji;

• obsługa kancelaryjna Muzeum;

• czuwanie nad obiegiem korespondencji elektronicznej;

• prowadzenie korespondencji w języku polskim i angielskim;

• przygotowanie pism/ prezentacji/ dokumentacji niezbędnych do pracy

dla dyrekcji;

• bieżąca aktualizacja bazy kontaktów;

• kompleksowe organizowanie delegacji krajowych i zagranicznych

dyrekcji;

• udział w spotkaniach, w których uczestniczy Dyrektor lub wicedyrektorzy

– w miarę potrzeb;

• informowanie Zespołu MHP o harmonogramie pracy dyrekcji;

• współprowadzenie sekretariatu Muzeum Historii Polski;

• organizacja / współorganizacja ważnych spotkań i imprez;

• obsługa gości dyrekcji Muzeum.

Nasze wymagania

wykształcenie wyższe oraz co najmniej 3 letni staż pracy;

mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

mile widziane doświadczenie w pracy w instytucjach kultury lub we

współpracy z instytucjami samorządowymi;

umiejętność swobodnego wypowiadania się w mowie i piśmie;

bardzo dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji;

wysoka kultura osobista, dyskrecja oraz dyspozycyjność;

samodzielność, rzetelność i bardzo dobra organizacja pracy;

umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu;

nastawienie na współpracę i umiejętność pracy w grupie;

znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie;

praktyczna znajomość pakietu MS Office i Office 365;

znajomość normatywów kancelaryjnych oraz platformy ePUAP będzie

dodatkowym atutem;

To oferujemy

Warunki zatrudnienia:

• umowa o pracę, w pełnym wymiarze godzin;

• praca w dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury;

• dostęp do świadczeń socjalnych;

• możliwość skorzystania z pakietu sportowego.

Wymagane dokumenty:

• curriculum vitae;

• list motywacyjny;

• referencje – mile widziane;

• oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, zawierające formułę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Muzeum Historii Polski w Warszawie, ul. Mokotowska 33/35, w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ogólnym rozporządzeniem RODO”.

Dokumenty prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres: [email protected] w terminie do 21 listopada 2021 r., w tytule podając numer referencyjny MHP/10/2021/DO.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

O nas

Muzeum prowadzi aktywną działalność wystawienniczą, przedstawiając najważniejsze wątki polskiej historii państwa i narodu. Proponuje bogatą ofertę edukacyjną, której celem jest szerzenie wiedzy o polskim dziedzictwie, budowanie postaw obywatelskich w duchu szacunku dla tradycji i otwartości na świat. Efektem tych działań są liczne nagradzane wystawy, publikacje oraz inne wydarzenia popularyzatorskie. MHP gromadzi kolekcję obiektów i pamiątek historycznych, dokumentów, zdjęć i przedmiotów ofiarowanych przez osoby prywatne i instytucje. Siedziba Muzeum Historii Polski powstaje na terenie Cytadeli Warszawskiej w tzw. Parku Niepodległości, do którego należeć będą już istniejące Muzeum X Pawilonu, Muzeum Katyńskie oraz Muzeum Wojska Polskiego.