Oferta pracy

Specjalista prawny

KRAJOWA IZBA DORADCÓW PODATKOWYCHO firmie

  • Targowa 20a
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

KRAJOWA IZBA DORADCÓW PODATKOWYCH

Targowa 20a

Warszawa

Biuro Krajowej Izby Doradców Podatkowych - Mazowiecki Oddział KIDP - poszukuje:

Zakres obowiązków:

  1. sporządzenie projektów wniosków o ukaranie, pism procesowych (zarządzeń, postanowień) w oparciu o wytyczne oraz analizę przepisów i orzecznictwa,
  2. sporządzanie i redagowanie odpowiedzi na kierowane pisma procesowe,
  3. wykonanie szeregu czynności zmierzających do zapewnienia właściwego toku postępowań dyscyplinarnych,
  4. wykonywanie wszystkich pomocniczych czynności o charakterze administracji dyscyplinarnej,
  5. przygotowywanie wewnętrznych aktów prawnych, umów oraz nadzór nad ich realizacją,
  6. bieżące dokonywanie analiz prawnych zagadnień problemowych w przepisach prawnych i orzeczeniach sądowych (tzw. legal research),
  7. porządkowanie i archiwizacja akt,
  8. przygotowywanie raportów ze statusu spraw, zestawień zgodnie z wytycznymi,
  9. kontakt z urzędami i innymi instytucjami,
  10. inne zlecone prace.

Wymagania:

  1. wykształcenie wyższe, preferowane kierunki prawo,
  2. co najmniej 2-3 letnie doświadczenie zawodowe,
  3. podstawowa wiedza z zakresu prawa karnego, cywilnego, administracyjnego
  4. znajomość obsługi pakietu Office,
  5. dokładność i skrupulatne wywiązywanie się z powierzonych zadań,
  6. umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,
  7. rzetelność, komunikatywność, terminowość, zaangażowanie i inicjatywa,
  8. wysoka kultura osobista, miłe usposobienie oraz życzliwe nastawienie do otoczenia.

Oferujemy:

  1. stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat),
  2. wynagrodzenie stosowne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  3. możliwość wieloletniej współpracy, przyjazne i otwarte środowisko pracy,
  4. prywatna opieka medyczna.

Miejscem pracy jest Warszawa.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji (jak niżej). Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Postępowanie rekrutacyjne obejmuje rozmowę kwalifikacyjną.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy