Boryszew S.A. oddział MAFLOW

Specjalista Procesu ds. Galwanizacji

Boryszew S.A. oddział MAFLOWO firmie

  • Chełmek

    Chełmek, małopolskie
  • Ważna jeszcze 11 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie wewnętrznymi i zewnętrznymi procesami galwanizacji (wytwarzania powłok);

  • Proponowanie rozwiązań technologicznych na etapie oferowania produktów przy wykorzystaniu dostępnych technologii (wewnętrznie i zewnętrznie);

  • Rozwój technologii wytwarzania powłok;

  • Ekspertyza techniczna w obszarze powłok stosowanych do osiągniecia wymagań stawianych dla produktu;

  • Prowadzenie badań chemicznych, korozyjnych i elektrochemicznych dla procesów wewnętrznych;

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym wewnętrznym i dążenie do jego optymalizacji;

  • Współpraca z Partnerami zewnętrznymi w obszarze świadczenia usług galwanizacji;

  • Nadzór nad procesami prowadzonymi zewnętrznie;

  • Ekspertyza techniczna dla procesów zewnętrznych;

  • Udział w procesie przygotowywania oferty cenowej przy współodpowiedzialności za określenie wykonalności produktu oraz przewidywanego procesu produkcyjnego wyrobu;

  • Przegląd wymagań stawianych procesowi w odniesieniu do wyrobu;

  • Sugerowanie rozwiązań technicznych najbardziej ekonomicznych dla przedsiębiorstwa;

  • Odpowiedzialność za propozycje rozwiązań technicznych;

  • Czynny udział w realizowanych projektach optymalizacyjnych i rozwojowych;

  • Prowadzenie poszukiwań i analizy nowych rozwiązań techniczno-produktowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - (preferowane kierunki: Chemia, Inżynieria Materiałowa, Technologia Chemiczna);

  • Znajomość procesów produkcyjnych oraz doświadczenie w procesach galwanicznych;

  • Znajomość procesów wytwarzania powłok na materiałach metalicznych i wykonanych z tworzyw sztucznych;

  • Dobra znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalający na swobodną konwersację;

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość rysunku technicznego, materiałów;

  • Znajomość procedur APQP;

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w ramach usług świadczonych dla pozostałych spółek

  • z segmentu automotive Grupy Boryszew S.A.;

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;

  • Udział w rozwoju standardów w organizacji;

  • Benefity (karta sportowa, karta lunch pass, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki);

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;

  • Pracę w dynamicznym środowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pikniki rodzinne

Oddział Maflow w Tychach, jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Przewiń do profilu firmy