Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista - Product Manager ds. Aplikacji Mobilnej

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy Kandydatów gotowych do podjęcia pracy w Warszawie w Departamencie Bankowości Elektronicznej na stanowisku:

Specjalista / Product Manager ds. Aplikacji Mobilnej
Miejsce pracy: Warszawa
nr ref: pracuj/DBE-ZBM

Zakres obowiązków:

  • Rozwój usługi bankowości mobilnej dla Klientów indywidualnych poprzez prowadzenie projektów od fazy koncepcji po wdrożenie
  • Proponowanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie aplikacji mobilnej
  • Prowadzenie projektów w obszarze bankowej aplikacji mobilnej dla Klientów indywidualnych
  • Przygotowywanie analiz biznesowych, analiz konkurencji oraz specyfikacji wymagań niezbędnych do wprowadzenia nowych funkcji oraz modyfikacji istniejących funkcji
  • Śledzenie i analiza innowacji oraz nowych trendów w dziedzinie technologii mobilnych i usług finansowych

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie we wdrażaniu produktów i usług dostępnych w bankowości elektronicznej
  • Zainteresowanie zastosowaniem nowoczesnych technologii w usługach finansowych
  • Dobra znajomość produktów i usług bankowych dostępnych na rynku polskim
  • Wyższe wykształcenie
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i w piśmie
  • Innowacyjność i kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań
  • Samodzielność w prowadzeniu projektów
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność dotrzymywania terminów

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej
  • Umowę o pracę oraz pakiet socjalny
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
bottom