Oferta pracy

Specjalista produkcji białek DSP

BLIRT S.A.

  • Trzy Lipy 3, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

BLIRT S.A.

Trzy Lipy 3

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i nadzór nad produkcją i oczyszczaniem białek rekombinowanych,

  • Optymalizacja procesów downstream i upstream oraz analiza wyników,

  • Przeprowadzanie analiz kontroli jakości produkowanych białek i enzymów (m.in. testy aktywności, funkcjonalności, czystości, stabilności),

  • Przygotowywanie odczynników, buforów i sprzętów do produkcji i badań,

  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji,

  • Poszukiwanie rozwiązań napotkanych problemów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia w kierunku biotechnologicznym,

  • Kilkuletniego doświadczenia w pracy laboratoryjnej oraz znajomości podstawowych technik biologii molekularnej i metod produkcji i oczyszczania białek rekombinowanych,

  • Kreatywnego myślenia i zdolności poszukiwania rozwiązań,

  • Nastawienia na realizację celów, odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane zadania,

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,

  • Samodzielności oraz zdolności planowania i organizacji własnej pracy,

  • Dobrych zdolności komunikacyjnych.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej korporacji biotechnologicznej

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wsparcie ze strony przełożonego

  • 3 miesięczny onboarding oraz otrzymasz opiekuna, który będzie wdrażał Cię w obwiązki stanowiskowe

  • pracę z doświadczonym i samodzielnym zespołem

  • niezbędne narzędzia pracy oraz strój roboczy i ochronny do laboratorium

  • praca jednozmianowa w godzinach 7.00/09.00 - 15.00/17.00

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • lekcje kitesurfngu

BLIRT S.A.

BLIRT to polska spółka biotechnologiczna, obecna na warszawskiej giełdzie NewConnect, która powstała w 2008 roku. Firma funkcjonuje w oparciu o hybrydowy model biznesu, łączący realizację własnych projektów naukowo - badawczych z laboratorium usługowym.

Wykorzystując potencjał naukowy pracowników, synergię różnych dziedzin nauki i nowoczesne zaplecze techniczne, BLIRT oferuje szeroką gamę produktów w zakresie biologii molekularnej oraz inżynierii genetycznej, do badań naukowych i diagnostyki molekularnej, w szczególności enzymy i białka, zestawy do izolacji materiału genetycznego, odczynniki do PCR i RT-PCR.

Realizowane projekty badawczo-rozwojowe powstały we współpracy z wiodącymi naukowcami m.in. z Politechniki Gdańskiej, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Instytutu Farmaceutycznego w Warszawie i innych jednostek naukowych.

Przewiń do profilu firmy