Specjalista Produkcji - Radiochemik (k/m/n)

Life Radiopharma Warszawa Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, Szeligowska 3, 05-850 Szeligi, Polska

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Alliance Medical jest innowacyjnym dostawcą rozwiązań opieki medycznej dla szpitali i specjalistów. Polski oddział Life Radiopharma Warszawa Sp. z o. o w Szeligach, produkujący radiofarmaceutyki do pozytonowej tomografii emisyjnej, w związku z planowanym powiększeniem zespołu poszukuje:

Specjalisty Produkcji - Radiochemika (k/m/n)
Miejsce pracy: Warszawa (okolice)

Zakres obowiązków:

  • Produkcja radiofarmaceutyków
  • Obsługa modułów do przeprowadzania syntez organicznych oraz urządzeń do napełniania aseptycznego
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej Przygotowanie planów produkcyjnych Opracowanie Standardowych Procedur Operacyjnych (SOP) oraz innych dokumentów GMP
  • Wykonywanie okresowych przeglądów oraz kwalifikacji urządzeń w dziale produkcji
  • Wykonywanie pomiarów związanych
    z monitoringiem środowiska produkcji
  • Obsługa cyklotronu
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu chemicznym, biologicznym, fizycznym lub farmaceutycznym
  • Umiejętność prowadzenia syntez organicznych
  • Znajomość wymagań Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) oraz doświadczenie w pracy z promieniowaniem jonizującym będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Excel, MS Word)
  • Język angielski - poziom komunikatywny
  • Praca zmianowa w tym zmiana nocna
  • Gotowość do pracy w grupie
  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dokładność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznym zespole, w przyjaznej atmosferze
  • Wsparcie doświadczonego zespołu
  • Pakiet medyczny
  • Kartę sportową
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV), oczekiwania finansowe oraz możliwy termin rozpoczęcia pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy