Specjalista - Programista ds. Obróbki Skrawaniem CNC

ZARMEN FPA Sp. z o.o.

6 0009 000 brutto / mies.
  • Filarskiego 39, Zdzieszowice
    Zdzieszowice, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Filarskiego 39

Zdzieszowice

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie analizy dokumentacji projektowej do możliwości produkcyjnych wskazanych w Zapytaniu Ofertowym,

  • kompletowanie danych potrzebnych do pełnego opracowania procesu technologicznego,

  • określenie zapotrzebowania materiałowego i narzędzi,

  • określenie kosztów i czasochłonności procesu produkcyjnego.​

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne.

  • co najmniej roczny staż pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętność czytania rysunków technicznych. ​

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce należącej do dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • samochód służbowy,

  • stołówkę pracowniczą z dofinansowaniem do posiłków,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,

  • paczki dla dzieci z okazji Dnia Dziecka, Mikołajek,

  • dofinansowanie do wydatków szkolnych,

  • świadczenia świąteczne,

  • system szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,

  • pakiet dodatkowej opieki medycznej LUX MED.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

Osobom zainteresowanym, które chcą dołączyć do naszego zespołu oferujemy ciekawą, stawiającą wyzwania pracę, stabilne warunki zatrudnienia, liczne szkolenia oraz atrakcyjne wynagrodzenia.

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań w prężnie działającej spółce ZARMEN FPA to kliknij APLIKUJ i dołącz do #ZARMENFPATEAM

ZARMEN FPA Sp. z o.o. to zakład wyrobów swobodnie kutych i kuto-walcowanych o wielkiej tradycji, bogatym doświadczeniu i ogromnych osiągnięciach. Jest innowacyjnym przedsiębiorstwem będącym nie tylko atrakcyjnym pracodawcą, ale również zespołem ludzi wspólnie budującym wartość firmy. Wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra specjalistów, zawsze chętnie służy pomocą i jest do dyspozycji Klientów każdego dnia, na każdym etapie realizacji zlecenia: począwszy od szczegółowego opracowania oferty, aż po realizację zamówienia.

ZARMEN FPA wchodzi w skład GRUPY ZARMEN – lidera na rynku kompleksowego wykonania inwestycji przemysłowych i jednej z największych grup budownictwa przemysłowego w Polsce. GRUPA ZARMEN składa się z 11 spółek o szerokim i komplementarnym zakresie działalności.

Wejdź na www.zarmenfpa.pl i dowiedź się więcej o naszej działalności.

Przewiń do profilu firmy