Oferta pracy

Specjalista projektant ds. elektrycznych

PGZ Stocznia Wojenna Spółka z ograniczona odpowiedzialnością

Inżyniera Jana Śmidowicza 48

Śródmieście

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie dokumentacji projektowo-konstrukcyjnej dla okrętów remontowanych i nowobudowanych

  • wykonywanie koordynacji 3D tras kablowych

  • nadzór konstrukcyjny podczas remontu/budowy

  • uzgodnienia z przedstawicielami armatora oraz Towarzystwa Klasyfikacyjnego

  • ścisła współpraca ze specjalistami pozostałych specjalności

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • doświadczenie w biurze projektowym – minimum 8 lat

  • doświadczenie w nadzorze produkcyjnym w zakresie elektryki/automatyki okrętowej – minimum 5 lat

  • umiejętność obsługi AutoCAD i MS Office

  • znajomość systemu FORAN będzie dodatkowym atutem

  • biegłość w posługiwaniu się dokumentacja techniczną

  • dobra znajomość języka angielskiego (B2)

  • znajomość przepisów Towarzystw Klasyfikacyjnych

  • doświadczenie w kontaktach z Armatorami i Towarzystwami Klasyfikacyjnymi

  • umiejętność wykonywania wycen ofertowych

  • umiejętność zarządzania zespołem projektowym

To oferujemy

  • ciekawą pracę przy wymagających projektach

  • możliwość rozwoju zawodowego i samokształcenia

  • równowagę pomiędzy pracą zawodową i życiem prywatnym

  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia

  • możliwość wniesienia energii, nowych pomysłów i zaangażowania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

PGZ Stocznia  Wojenna jest częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej, jednego z największych koncernów zbrojeniowych w Europie. Swoją działalność operacyjną rozpoczęła 3 stycznia 2018, po przejęciu Stoczni Marynarki Wojennej, pierwszej polskiej stoczni powstałej w 1922 roku.

Przewiń do profilu firmy