Oferta pracy

Specjalista Projektów i Procesów HR

CIECH SERVICES SP. Z O.O.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna

Wspólna 62

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w planowaniu i prowadzeniu projektów HR w GK Ciech

  • Monitorowanie oraz cykliczne raportowanie o postępach prac projektowych

  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją projektu

  • Komunikacja dotycząca projektu w organizacji (w tym tworzenie prezentacji statusowych)

  • Wdrażanie działań usprawniających procesy i systemy HR

  • Wsparcie w mapowaniu i projektowaniu procesów HR

  • Wsparcie administracyjne grup projektowych i kierownika projektu

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze zarządzania projektami

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy, duże zdolności komunikacyjne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office

  • Komunikatywność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość metodyk zarządzania projektami i narzędzi wspierających ten proces

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dużej, międzynarodowej Grupie chemicznej

  • Umowę o pracę wraz z pakietem benefitów (Multisport, LuxMed, ubezpieczenie na życie UNIQA)

  • Przejrzysty system premiowy

  • Dodatki w ramach ZFŚS

  • Dostęp do platformy językowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

O nas

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas: w naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, pianki, krzemiany, opakowania szklane.

Przewiń do profilu firmy