Oferta pracy

Specjalista projektu ds. jakości

Recaro Aircraft Seating Polska Sp. z o.o.

  • Dożynkowa 1, Świebodzin
    Świebodzin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Dożynkowa 1

Świebodzin

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Klientami w zakresie działań jakościowych jak np. First Article Inspection, Customer Seat Inspection;

  • Współpraca z działem Rozwoju Pokrowców w zakresie inspekcji pokrowców prototypowych oraz zatwierdzenia;

  • Tworzenie niezbędnych raportów i dokumentacji;

  • Inicjowanie i monitorowanie procesów jakościowych;

  • Analiza wewnętrznych problemów jakościowych oraz zdarzeń jakościowych u Klientów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne;

  • Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale jakości;

  • Znajomość standardowych narzędzi analizy jakościowej;

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie;

  • Umiejętność zarządzania projektami,;

  • Wysoce rozwinięte umiejętności analityczne;

  • Wysokie zdolności komunikowania się.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • nagrody roczne

RECARO Aircraft Seating Polska Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem GRUPY RECARO.

Zajmujemy się produkcją foteli do samolotów. Współpracujemy z dostawcami i producentami branży lotniczej z całego świata.

Przewiń do profilu firmy