Ta oferta pracy jest nieaktualna od 262 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista – prowadzenie inwestycji budowlanych

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 29.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o.

    www.investgda.pl

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalista / Starszy Specjalista będzie odpowiedzialna za kompleksowe prowadzenie inwestycji związanych z budową infrastruktury na obszarach inwestycyjnych i realizację projektów drogowych, sieciowych i kubaturowych od etapu koncepcyjnego i  projektowego, przez realizację aż do uzyskania decyzji na użytkowanie.

    • prowadzenie / nadzorowanie przydzielonego zadania inwestycyjnego od etapu koncepcji, uzyskiwania uzgodnień i warunków technicznych, poprzez projektowanie, realizację i odbiór inwestycji;
    • udział w opracowywaniu harmonogramów i budżetów realizacji inwestycji;
    • kontrola przydzielonych projektów pod kątem realizacji przyjętego budżetu i harmonogramu;
    • przeprowadzenie ofertowania na realizację zadań związanych z inwestycjami;
    • udział w organizacji, prowadzeniu i nadzorowaniu przetargów na wybór wykonawcy zaplanowanych prac;
    • wspieranie inwestorów i przedsiębiorców w zakresie technicznym oraz proceduralnym związanym z uzyskaniem  pozwolenia na budowę;
    • opracowanie wykazu zadań inwestycyjnych oraz potrzeb inwestycyjnych, szacowanie wycen i kosztów realizacji w zakresie postępowania inwestycyjnego;
    • kontakty z władzami lokalnymi w celach pozyskiwania informacji oraz dokumentów niezbędnych w procesach inwestycji budowlanych;
    • prowadzenie negocjacji i współpraca z gestorami mediów i władzami lokalnymi w celu uzyskiwania uzgodnień;
    • nadzorowanie bieżących remontów, utrzymania infrastruktury w zakresie ogólnobudowlanym;

    Wymagane kwalifikacje:

    • posiadanie wykształcenia wyższego budowlanego;
    • doświadczenie zawodowe w zakresie przygotowania i prowadzenia inwestycji kubaturowych i infrastrukturalnych;
    • umiejętność analitycznego myślenia;
    • umiejętność budowania relacji i współpracy z przedstawicielami procesu inwestycyjnego;
    • znajomość przepisów i regulacji prawnych związanych z uzyskiwaniem pozwoleń na budowę oraz realizacji inwestycji;

     Wymagania dodatkowe:

    • znajomość rysunku technicznego;
    • obsługa programu AutoCAD;
    • mile widziane (ale nie obligatoryjne) uprawnienia budowlane w zakresie projektowym i / lub wykonawczym;
    • prawo jazdy kat. B;
    • obsługa programów Word i Excel;
    • język angielski – na poziomie przynajmniej średniozaawansowanym;

    Oferujemy:

    • umowę o pracę lub inną w zależności od wzajemnych ustaleń

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Żaglowej 11, tel.: (58) 722 03 00, [email protected], KRS: 0000328827, NIP: 583-305-46-20, sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy: 410.560.000,00 zł.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych) informuję, iż:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Żaglowej 11, tel.: (58) 722 03 00, [email protected], KRS: 0000328827, NIP: 583-305-46-20, sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy: 410.560.000,00 zł, zwana dalej Spółką;
    2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacji, a także za Pani/Pana dobrowolnie wyrażoną zgodą mogą być przetwarzane w bazie kandydatów na poczet przyszłych procesów rekrutacji, na podstawie art. 6 ust 1 lit. a) i c) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych;
    3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom;
    4. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;
    5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia i zakończenia danego procesu rekrutacji lub – w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych na poczet przyszłych procesów rekrutacji – również przez okres 12 miesięcy licząc od daty wpływu;
    6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do przenoszenia danych;
    7. W przypadku – gdy przetwarzanie odbywa się na podstawie dobrowolnie udzielonej zgody – udzielający zgody ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
    8. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych;
    9. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych na potrzeby bieżącego procesu rekrutacji w zakresie określonym w przepisie art. 22 kodeksu pracy jest obowiązkiem ustawowym wynikającym z tego przepisu, z kolei podanie danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji jest dobrowolne;
    10. Pani/Pana dane nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym również w formie profilowania.

    Jednocześnie prosimy o zawarcie w aplikacji tylko tych kategorii danych, które wynikają wprost z przepisu art. 22  kodeksu pracy, tj:

    • imię (imiona) i nazwisko;
    • imiona rodziców;
    • datę urodzenia;
    • miejsce zamieszkania (adres do korespondencji);
    • wykształcenie;
    • przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

    W przypadku, gdy jednak mimo zastrzeżenia, o którym mowa powyżej, zawarte zostaną w aplikacji rodzaje danych wykraczające poza zakres, o którym mowa powyżej, prosimy o przekazanie zgody o następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gdańską Agencję Rozwoju Gospodarczego Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, iż dane podałam/podałem dobrowolnie i zostały mi przekazane informacje, o których mowa w art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

    Jeśli wyraża Pani/ Pan  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji prosimy o przekazanie zgody o następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gdańską Agencję Rozwoju Gospodarczego Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska, nie dłużej jednak niż przez okres 12 miesięcy od daty wpływu moich danych. Jednocześnie oświadczam, iż dane podałam/podałem dobrowolnie i zostały mi przekazane informacje, o których mowa w art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.