Oferta pracy

Specjalista – prowadzenie inwestycji budowlanych

Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista

www.investgda.pl

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalista / Starszy Specjalista będzie odpowiedzialna za kompleksowe prowadzenie inwestycji związanych z budową infrastruktury na obszarach inwestycyjnych i realizację projektów drogowych, sieciowych i kubaturowych od etapu koncepcyjnego i  projektowego, przez realizację aż do uzyskania decyzji na użytkowanie.

  • prowadzenie / nadzorowanie przydzielonego zadania inwestycyjnego od etapu koncepcji, uzyskiwania uzgodnień i warunków technicznych, poprzez projektowanie, realizację i odbiór inwestycji;
  • udział w opracowywaniu harmonogramów i budżetów realizacji inwestycji;
  • kontrola przydzielonych projektów pod kątem realizacji przyjętego budżetu i harmonogramu;
  • przeprowadzenie ofertowania na realizację zadań związanych z inwestycjami;
  • udział w organizacji, prowadzeniu i nadzorowaniu przetargów na wybór wykonawcy zaplanowanych prac;
  • wspieranie inwestorów i przedsiębiorców w zakresie technicznym oraz proceduralnym związanym z uzyskaniem  pozwolenia na budowę;
  • opracowanie wykazu zadań inwestycyjnych oraz potrzeb inwestycyjnych, szacowanie wycen i kosztów realizacji w zakresie postępowania inwestycyjnego;
  • kontakty z władzami lokalnymi w celach pozyskiwania informacji oraz dokumentów niezbędnych w procesach inwestycji budowlanych;
  • prowadzenie negocjacji i współpraca z gestorami mediów i władzami lokalnymi w celu uzyskiwania uzgodnień;
  • nadzorowanie bieżących remontów, utrzymania infrastruktury w zakresie ogólnobudowlanym;

Wymagane kwalifikacje:

  • posiadanie wykształcenia wyższego budowlanego;
  • doświadczenie zawodowe w zakresie przygotowania i prowadzenia inwestycji kubaturowych i infrastrukturalnych;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • umiejętność budowania relacji i współpracy z przedstawicielami procesu inwestycyjnego;
  • znajomość przepisów i regulacji prawnych związanych z uzyskiwaniem pozwoleń na budowę oraz realizacji inwestycji;

 Wymagania dodatkowe:

  • znajomość rysunku technicznego;
  • obsługa programu AutoCAD;
  • mile widziane (ale nie obligatoryjne) uprawnienia budowlane w zakresie projektowym i / lub wykonawczym;
  • prawo jazdy kat. B;
  • obsługa programów Word i Excel;
  • język angielski – na poziomie przynajmniej średniozaawansowanym;

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub inną w zależności od wzajemnych ustaleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy