Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista przetwarzania danych

SGA M. Wesołowski i ska sp.k.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy specjalistów, którzy będą zaangażowani w przetwarzanie danych, budowę hurtowni danych oraz w przygotowywanie raportów.

W zakres obowiązków wchodzą:

• przetwarzanie danych,

• tworzenie narzędzi do analizy danych,

• analizy funkcjonalne i techniczne,

• rozwój hurtowni danych,

• tworzenie raportów.

Praca pełnowymiarowa (zatrudnienie na stałym etacie) w biurze w Lublinie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie informatyczne (minimum licencjat) lub pokrewne

  • znajomość SQL

  • podstawowa znajomość języka PHP oraz JavaScript

Mile widziane

  • znajomość zagadnień związanych z wykorzystaniem narzędzi ETL oraz BI

To oferujemy

  • Pracę dobrze zgranym, odnoszącym sukcesy zespole,

  • Dobra płaca za ciekawą pracę,

  • Możliwość realizacji ambicji zawodowych i szkolenia się,

  • Dobrze zorganizowane działania według metodologii SCRUM - wiemy co robimy i za co premiujemy.

  • Poważne zagadnienie, duże wyzwania,

  • Stabilna praca.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

SGA M.Wesołowski i s-ka sp.k. to unikalna w swojej ofercie firma tworząca innowacyjne narzędzia do zarządzania w ochronie zdrowia. Tworzone przez nas systemy analityczne wspomagają zarządzanie ochroną zdrowia w poszczególnych jednostkach medycznych i całych województwach.

Przetwarzamy miliony rekordów, naszą domeną są hurtownie danych, systemy analityczne i prezentacyjne, business intelligence, zarządzanie analityczne, itp.

Mamy dobrą, ustaloną od lat pozycję na rynku. Powiększamy zespół w odpowiedzi na nowe projekty i rosnące zapotrzebowanie klientów.

Przewiń do profilu firmy