Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Public Relations

PERFETO sp. z o.o.O firmie

4 0006 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Jakość, która płynie z wiedzy i doświadczenia. Usługi najlepiej dopasowane do potrzeb. Dbałość o detale. Rzetelność w połączeniu z pasją i profesjonalizmem. To wszystko dostają Nasi Klienci.

Jesteśmy Perfeto. Agencja public relations.

Perfeto powstało z myślą o profesjonalnym wspieraniu klientów biznesowych i usługach z zakresu komunikacji korporacyjnej. Zajmujemy się kompleksowym planowaniem, przygotowaniem i realizacją  kampanii komunikacyjnych dla firm, marek i instytucji publicznych.
Mamy bogate doświadczenie w pracy z klientami z branży turystycznej i sportowej.

Więcej o Perfeto. na http://www.perfeto.pl/

Dołącz do zespołu Perfeto.​

Jakie zadania będziesz realizować:

  • Kontakt z mediami, monitoring mediów, raportowanie efektów publikacji i realizowanych aktywności.
  • Aktualizacja i realizacja strategii komunikacji klienta agencji będącego liderem branży turystycznej w Polsce.
  • Realizacja wywiadów w ramach pełnienia roli biura prasowego przez agencję dla klienta Perfeto.
  • Redagowanie treści - informacji prasowych, komunikatów oraz wysyłka przez newsroom, analiza efektywności działań komunikacyjnych.
  • Aktywna współpraca z zespołem w ramach realizacji celów komunikacyjnych.

  • Masz kilkuletnie doświadczenie w public relations i lubisz pracę z mediami.
  • Lubisz pisać angażujące teksty a turystyka i podróże są Twoją pasją.
  • Lubisz wyzwania i pracę, w której sporo się dzieje.
  • Posiadasz bardzo dobre umiejętności komunikowania się i łatwo nawiązujesz kontakty.
  • Potrafisz działać w zaplanowany sposób.
  • Wykorzystujesz swoją kreatywność i zaangażowanie by realizować się w pracy.
  • Chcesz rozwijać się i mieć wpływ na interesujące projekty komunikacyjne.

Co zyskasz w zamian:

  • Pracę przy interesujących projektach komunikacyjnych.
  • Możliwość współpracy z doświadczonymi menadżerami, dla których stawianie na jakość i praca z uśmiechem idą w parze.
  • Możliwość pracy zdalnej oraz w lokalizacjach związanych z prowadzeniem biznesu przez naszych klientów (elastyczny grafik).
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o uzgodnioną formę współpracy.

Ogłoszenie archiwalne