Oferta pracy

Specjalista Quality Assurance - Tester automatyzujący

Advatech Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Advatech od wielu lat działa na rynku systemów ServiceDesk oraz aplikacji wspierających w środowiskach enterprise. O naszych wdrożeniach jest głośno w Polsce i na świecie, chociaż nie zawsze dowiesz się, że za sukcesem stał nasz zespół.

Współpracujemy z Oracle, Ivanti, Efecte, IBM’em oraz wieloma innymi graczami globalnymi na najwyższych poziomach partnerskich. Naszych aplikacji nie zobaczysz w Internecie, nie pobierzesz  z AppStore i nie kupisz w sklepie „nie dla idiotów”. Nie zatrudniamy setek deweloperów, ale grupy fantastycznych specjalistów do zadań specjalnych.

Pchani naszym sukcesem poszukujemy osoby, która zbuduje zupełnie od nowa profesjonalny ośrodek testowy dla zespołów deweloperskich. Liczymy, że wprowadzisz do naszej firmy nie tylko powiew świeżości, ale doświadczenie i wiedzę – jak zmodyfikować nasze procesy, jak dobrać narzędzia, jak skutecznie automatyzować testy.

Zaczynamy od jednej osoby, ale w przyszłości chcielibyśmy widzieć w Tobie lidera naszego ośrodka ds. jakości oprogramowania. Chcielibyśmy abyś aktywnie rozwijał swoją wiedzę, był wsparciem i wzorem merytorycznym dla pozostałych pracowników Advatech.
Specjalista Quality Assurance - Tester automatyzujący

Cele:

  • Poznanie naszych procesów i narzędzi, a następnie odpowiednie ich zmodyfikowanie w celu zwiększenia jakości wytwarzanego oprogramowania.
  • Stałe podnoszenie jakości wytwarzanego oprogramowania.
  • Integracja testów w procesach CI/CD.
  • Wdrożenie i utrzymanie narzędzi badających jakość oprogramowania oraz testów.
  • Organizacja ośrodka kontroli jakości oprogramowania oraz minimalizacja błędów przed wejściem naszej pracy na produkcję.

Zadania:

  • Przygotowywania scenariuszy testów oprogramowania w realizowanych przez firmę projektach.
  • Budowanie framework'ów testowych.
  • Implementacja testów automatycznych.
  • Testowanie manualne aplikacji.
  • Ścisła współpraca z zespołem oraz klientem na każdym etapie projektu - od formułowania wymagań, przez dewelopment aż po odbiór.
  • Testowanie API.

Wymagania:

  • Doświadczenie w automatycznym oraz manualnym testowaniu aplikacji webowych.
  • Doświadczenie w testowaniu API.
  • Doświadczenie w samodzielnym tworzeniu framework'ów testowych opartych o Selenium i Javę.
  • Wykształcenie minimum średnie kierunkowe, ale jeżeli wykażesz się bardzo interesującym doświadczeniem – zrezygnujemy z tego wymagania.
  • Wspaniale, jeżeli będziesz posiadał certyfikaty związane z naszymi wymaganiami. Ale jeżeli okaże się, że wygasły – szybko to naprawimy.

Dodatkowe atuty:

  • Praktyczna znajomość potoków CI/CD.
  • Znajomość systemów z rodziny Linux oraz języków skryptowych, np. Bash.
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych.
  • Znajomość ekosystemu Gitlab.

Oferta:

  • Współpraca z kilkoma fantastycznymi zespołami prawdziwych pasjonatów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, kontakt z ciekawymi technologiami i projektami.
  • Umowę o pracę oraz premie od zrealizowanych projektów.
  • Komputer i telefon z ciekawymi opcjami odkupienia.
  • Medicover, opcje ubezpieczenia grupowego i kart sportowych.

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj. Informujemy, że na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy wybranych kandydatów.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy