Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista R&D

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Pracowałeś / aś w dziale R&D w firmie z branży spożywczej? Chcesz wykorzystać swoje doświadczenie w laboratorium?

Biegle posługujesz się językiem angielskim?

Specjalista R&DNumer ref.: /423/02/2021/JM/64125

zadania

  • rozwój innowacyjnych produktów spożywczych z udziałem portfolio firmy
  • wsparcie techniczne zespołu sprzedaży w prowadzeniu projektów spełniających wymagania klientów
  • tworzenie, administracja i zarządzanie dokumentacją projektu
  • organizacja i udział w spotkaniach z klientami

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego na kierunku technologia żywności / towaroznawstwo
  • znajomości branży mleczarskiej - mile widziane
  • min. 2 letniego doświadczenia w rozwoju nowych produktów spożywczych
  • samodzielności w pracy laboratoryjnej
  • języka angielskiego na poziomie B2
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności pracy w zespole, budowania i utrzymywania relacji

oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego
  • współpracę z największymi producentami z branży spożywczej na rynku polskim, czeskim i słowackim
  • możliwość poszerzania wiedzy i doświadczenia w zakresie projektowania produktów spożywczych
  • samodzielne prowadzenie i zarządzanie projektem
  • umowę o pracę (zastępstwo do końca 2022 r.)
  • szkolenie wdrażające i benefity
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne