Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista R&D

NANOPURE sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie syntez chemicznych w warunkach laboratoryjnych,

  • projektowanie procesów chemicznych,

  • prowadzenie statystyki wykonanych próbek,

  • prowadzenie analityki uzyskanych w syntezie produktów i odpadów z wykorzystaniem chromatografii cieczowej HPLC, analizy termograwimetrycznej TGA i innych technik pomiarowych.

  • przygotowanie opisów i raportów z przeprowadzanych prób,

  • interpretacja wyników i wyciąganie wniosków dotyczących dalszych prac B+R,

  • rozwiazywanie problemów badawczych, poszukiwanie źródeł wiedzy niezbędnych do osiągniecia zamierzonych celów

  • poszukiwanie nowych ścieżek rozwoju produktu w kierunku uzyskania nowych funkcji lub alternatywnych zastosowań

  • współpraca przy formułowaniu założeń nowych projektów badawczych oraz aktywne uczestniczenie w realizacji tych projektów

  • prowadzenie innych prac w laboratorium

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale B+R lub pracy laboratoryjnej,

  • wykształcenie wyższe o profilu chemicznym, inżynierii chemicznej lub umiejętności pracy w wymienionych dziedzinach potwierdzone co najmniej 5 letnim doświadczeniem udokumentowanym wynikami lub rekomendacjami, mile widziany stopień doktora nauk z w/w dziedzin

  • wiedza, najlepiej poparta doświadczeniem w syntezie organicznej/nieorganicznej

  • doświadczenie w pracy projektowej w tym mile widziane doświadczenie przy realizacji projektów B+R współfinansowanych ze środków publicznych

  • potwierdzona umiejętność sporządzania raportów badawczych z prac B+R i laboratoryjnych

  • biegła znajomość programów pakietu MS Office oraz swoboda korzystania z narzędzi informatycznych wykorzystywanych przy zarzadzaniu projektami (MS Teams, Asana, Trelo, Jira, itp…)

  • umiejętność samodzielnego poszukiwania rozwiązań i odpowiedzi na zagadnienia badawcze, znajomość portali i repozytoriów z literaturą naukową i swoboda poruszania się po nich

Mile widziane

  • znajomość elektrochemii

To oferujemy

  • pracę w innowacyjnej młodej i dynamicznej organizacji,

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,

  • udział w interesujących projektach badawczych i możliwość zdobywania nowej wiedzy podczas udziału w konferencjach i targach branżowych

  • możliwość przystąpienia do programu Multisport,

  • prywatną opiekę medyczną Luxmed.

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

NANOPURE sp. z o.o.

Innowacyjna firma z branży chemicznej realizująca projekt komercjalizacji nowej na skalę światową rodziny produktów w ramach rozwoju działalności i w zawiązku z budową zakładu produkcyjnego we Wrocławiu poszukuje kandydata lub kandydatki na stanowisko Specjalisty ds. rozliczania projektów unijnych.

Przewiń do profilu firmy