Oferta pracy

Specjalista realizacji zamówień

CIECH VITRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Iłowa

    Iłowa, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie wszystkich etapów procesu zakupowego w oparciu o obowiązujące procedury zakupowe,

  • negocjowanie warunków handlowych zawieranych transakcji/umów,

  • poszukiwanie nowych dostawców oraz współpraca z dotychczasowymi,

  • stała współpraca z innymi działami firmy,

  • pozostałe prace administracyjno-biurowe

Nasze wymagania

Mile widziane

  • wykształcenie minimum średnie, najlepiej ukierunkowane na zagadnienia z dziedziny logistyki,

  • doświadczenie na stanowisku w Dziale Zakupów, zaopatrzenia lub logistyki,

  • umiejętność prowadzenia negocjacji z kontrahentami,

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia,

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • rozwój kompetencji językowych: kursy języka angielskiego i niemieckiego online

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w spółce giełdowej, jednym z liderów polskiego przemysłu

  • pracę w dobrej atmosferze, z wyjątkowymi ludźmi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Prześlij CV

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa rekrutacyjna

4

Decyzja

CIECH VITRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas: w naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, pianki, krzemiany, opakowania szklane.

Przewiń do profilu firmy