Oferta pracy

Specjalista: Recenzja Naukowa

Frontiers Open Science sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie procesów operacyjnych recenzowania prac naukowych na platformie publikacyjnej FRONTIERS

  • Monitorowanie i eliminowanie opóźnień podczas procesu recenzji oraz publikacji

  • Bieżąca komunikacja z autorami, recenzentami, redaktorami i współpracownikami z innych departamentów w sprawach dotyczących procesu recenzji/publikacji

  • Kontrolowanie jakości w celu zapewnienia rzetelnego procesu recenzji bez konfliktu interesów

  • Analizowanie i udzielanie proaktywnych rekomendacji dotyczących rozwoju I doskonalenia platformy publikacyjnej

Nasze wymagania

  • Preferowane doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej, obsługa klienta lub praca administracyjna

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne z ukierunkowaniem na proaktywne poszukiwanie efektywnych rozwiązań i zapewnianie wyjątkowej obsługi klienta

  • Osiągasz cele i wyniki, lubisz dynamiczne środowisko pracy

  • Dobrze pracujesz w zespole i potrafisz pracować zdalnie

  • Doświadczenie w procesie recenzji naukowej i znajomość Saleforce będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Jesteśmy wydawnictwem zatrudniającym ponad 50 narodowości w siedmiu lokalizacjach na całym świecie. Będziesz mieć okazję pracować z autorami, redaktorami i edytorami z wiodących uczelni akademickich.

  • 26 dni urlopu rocznie + 4 dni urlopu dodatkowego

  • Uczestnictwo w rocznym systemie premiowym firmy

  • Elastyczny system pracy i możliwość pracy zdalnej w całej Polsce

  • Szerokie możliwości uczenia się dzięki współpracy z LinkedIn Learning

  • 3 dni wolontariatu za pośrednictwem naszej platformy online

  • Dostęp do aplikacji Headspace

  • Zajęcia jogi online

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • new technologies

Kim jesteśmy?

Naszą misją jest uczynienie nauki otwartą, aby każdy mógł prowadzić zdrowe życie na zdrowej planecie.

Frontiers jest wielokrotnie nagradzaną platformą otwartej nauki i wiodącym wydawnictwem naukowym.

Jesteśmy jednym z największych i najczęściej cytowanych wydawnictw na świecie. Do tej pory nasze 200 000 dostępne artykuły badawcze uzyskały ponad miliard odsłon i pobrań oraz dwa miliony cytowań.

Nasze czasopisma obejmują nauki ścisłe, zdrowie, nauki humanistyczne i społeczne, inżynierię i zrównoważony rozwój. Nieustannie poszerzamy naszą działalność o nowe dyscypliny akademickie, dzięki czemu więcej naukowców może publikować w otwartym dostępie.

Bądź częścią naszej rewolucji wydawniczej i pomóż nam zmienić sposób, w jaki badania naukowe są publikowane, oceniane i przekazywane światu.

Przewiń do profilu firmy

The Role

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko specjalisty nadzorującego proces recenzji naukowej - praca zdalna Polska.

W ramach wydawnictwa otwartego dostępu (open access publishing), będziesz zapewniać profesjonalną obsługę naszych autorów, recenzentów i redaktorów podczas recenzji naukowej, gwarantując terminowy i rzetelny proces publikacji artykułów w naszych czasopismach.

Jak złożyć aplikację?

  • Twoja aplikacja musi zawierać:

  • 1. List motywacyjny i CV (napisane w języku angielskim)

  • 2. Wskazanie najwcześniejszej dostępności