United Beverages S.A.

Specjalista/Referent ds. Personalnych

United Beverages S.A.O firmie

  • Przelot 66, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 21 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Przelot 66

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej (umowy o pracę, umowy zlecenie, aneksy, zaświadczenie itp.)

  • Prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy: urlopów wypoczynkowych, zwolnień lekarskich itp.

  • Sporządzanie zgłoszeń do ZUS

  • Sporządzanie obowiązującej sprawozdawczości dla potrzeb ZUS oraz GUS

  • Monitorowanie terminów badań lekarskich i wystawianie skierowań

  • Współpraca w zakresie medycyny pracy oraz BHP

Nasze wymagania

  • Znajomość obsługi procesów kadrowych

  • Znajomość obsługi programu Płatnik

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Dobra znajomość prawa pracy (z uwzględnieniem rozliczania i ewidencji czasu pracy)

  • Minimum półroczne doświadczenie w zakresie obsługi kadrowej

  • Wykształcenie kierunkowe - preferowane wyższe

  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów oraz dokładność

  • Zaangażowanie, dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za wykonywane zadania

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Dobre zarobki za efektywną pracę

  • Kartę MultiSport

Firma United Beverages S.A. jest jednym z największych dystrybutorów alkoholi w Polsce i współpracuje z największymi producentami w kraju i na świecie. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 20 lat będąc również jednym z największych importerów win i alkoholi mocnych oraz właścicielem wielu znaków towarowych w różnych kategoriach i segmentach rynku.

Przewiń do profilu firmy