Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista reklam Facebook Ads / Social media / marketingu w mediach społecznościowych

ForPage - Adrian JabłońskiO firmie

1 5008 400 netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 24 mar 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

Szukamy współpracownika biznesowego do Agencji E-marketingu (100% zdalnie), który:

1. poprowadzi obsługę płatnych kampanii reklamowych na Facebook, Instagram, Messenger

2. będzie w kontakcie elektronicznym z klientami (bieżąca obsługa, np. promocje, nowości, akcje marketingowe)

3. przygotuje ogólne audyty kont reklamowych potencjalnych klientów

Aplikuj wyłącznie gdy potrafisz udokumentować/opowiedzieć o osiąganym przez Ciebie ROAS i specyfice kampanii/branż, które obsługiwałeś/-aś.

Nasze wymagania

  • pracowałeś/-aś na budżetach od kilku do kilkuset tys. zł / mies.

  • masz doświadczenie w reklamach sklepów internetowych

  • wiesz czym są ROAS, ROI, CAC, modele atrybucji, piksele Facebooka, konwersja, feed produktowy, iOS 14 vs. raportowanie konwersji

  • główną miarą Twojej efektywności jest ROAS, nie lajki i udostępnienia

  • bazujesz na danych, nie na chybił-trafił

  • posiadasz/reprezentujesz firmę (współpraca B2B) - wymóg konieczny

  • akceptujesz white-label (występujesz w imieniu ForPage)

Mile widziane

Idealnym kandydatem jest były pracownik średniej lub dużej wielkości agencji e-marketingu albo samodzielny specjalista.

To oferujemy

WYNAGRODZENIE:

do 8400 zł netto / mies.

Stawka od 50 do 100 zł netto / godz. w zależności od Twoich kwalifikacji i zapotrzebowania godzinowego.

W marcu / kwietniu 2021 r. zapotrzebowanie na min. 25 godzin (1250-2500 zł netto)

Min. gwarantowane w Umowie 750-1500 zł netto / mies. (15 godz. współpracy).

Max. gwarantowane w Umowie 8400 zł netto / mies. (168 godz. współpracy, tzw. pełny etat)

Dokładna kwota liczona z dołu od liczby przepracowanych godzin (mierzone KPI klientów).

- ustalamy max. liczbę na danego klienta - w zależności od budżetu, wymagań klienta i naszych, sezonowości

- max. Liczba godzin możliwa do przekroczenia, aby zrealizować cele - do bieżącego ustalenia

- płatność z dołu.

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

O nas

Jesteśmy Agencją E-marketingu ForPage.pl, która specjalizuje się w e-marketingu. Od 2014 roku generujemy zyski dla naszych klientów z Google Ads, reklamy w social mediach, e-mail i SMS marketingu, user experience. Inwestujemy w e-marketing możliwie wysokie środki klientów, pod warunkiem, że generujemy zwrot z inwestycji - dlatego klienci zostają z nami na wiele lat. Obsługujemy przede wszystkim sklepy internetowe i lokalne biznesy w Polsce.

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY

- wysokie wynagrodzenie

- zero spotkań osobistych

- spotkania online w większości umawiane z wyprzedzeniem

- pozyskiwanie klienta i raportowania głównie bez Twojego udziału

- pół-automatyzacja raportów do klientów

- dowolne godziny współpracy (20% czasu pomiędzy 10:00 a 14:00 w dni robocze w Polsce gdy rozmowa online z klientem lub wewnątrz Agencji)

- co miesiąc dopływ nowych klientów

- wieloletnia współpraca

- wzrost zysków w miarę wzrostu liczby klientów

- umowa na czas nieokreślony

Start od zaraz, z kilkoma klientami do obsługi na start. Nasi klienci to głównie sklepy internetowe z Polski.

Budżety kilka-kilkadziesiąt tys. zł / mies.

Nie zapewniamy szkolenia z obsługi Facebook Ads - czerpiemy wiedzę i doświadczenie od "mądrzejszych od nas" (tu: od Ciebie).

Również dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, jako uzupełnienie Twoich kompetencji.

Wspólnie ustalamy strategię dla kampanii, która będzie cyklicznie weryfikowana pod względem efektywności poza Twoim udziałem. Będziemy przesyłać Ci rekomendacje do zmian i wspólnie ustalać dalsze działania.

Prosimy aplikować wyłącznie przez Pracuj.pl.

Nie potrzebujemy CV, wystarczy kontakt.

Kolejność zgłoszeń może mieć znaczenie.

Zapraszamy do współpracy!

co to?