Oferta pracy

Specjalista Rekrutacji

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy realizacji wiodącego projektu dla renomowanego klienta

  • Poszukiwanie kandydatów na stanowiska sprzedażowe różnego szczebla

  • Pozyskiwanie różnymi metodami (w tym direct search) najlepszych kandydatów z rynku

  • Poszukiwanie nowych sposobów dotarcia do kandydatów

  • Selekcja i rekrutacja kandydatów

  • Dbanie o dobre relacje z klientem i Candidate Experience

  • Realizacja założonych celów rekrutacyjnych

Wymagania pracodawcy

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub jesteś zdeterminowany aby rozwijać się w obszarze HR

  • Chcesz prowadzić rekrutacje 'end to end' na stanowiska specjalistyczne

  • Masz doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Kandydatów (direct search)

  • Jesteś na bieżąco z portalami rekrutacyjnymi i wiesz jak wykorzystywać różne kanały docierania do Kandydatów

  • Jesteś osobą otwartą, kreatywną, samodzielną i ambitną

  • Charakteryzuje Cię duże zorientowanie na cel i elastyczność

  • Szybko się uczysz

  • Odpowiada Ci dynamiczne, profesjonale środowisko pracy

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy uzależniony od wyników

  • Pakiet benefitów pozapłacowych tj. karta sportowa, ubezpieczenie na życie, opieka zdrowotna

  • Zadania pełne wyzwań i możliwości kreatywnego działania

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Pracę w zgranym, wspierającym zespole

  • Wsparcie przełożonych na każdym etapie projektu

  • Miłą i przyjazną atmosferę pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy