Oferta pracy

Specjalista Rekrutacji

Adecco Poland Sp. z o.o.

5 0008 000 brutto / mies.
  • Stargard

    Stargard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne wyszukiwanie i dobór kandydatów zgodnie z profilem stanowiska z wykorzystywaniem baz danych i nowoczesnych metod pozyskania kandydata;

  • Przeprowadzanie wywiadów na stanowiska podstawowego i średniego szczebla;

  • Nadzór nad procesem zatrudnienia i prawidłowym obiegiem dokumentów;

  • Koordynowanie nowych pracowników, wsparcie w pierwszych dniach pracy;

  • Koordynowanie spraw administracyjnych i utrzymywanie bieżącego kontaktu z pracownikami;

  • Budowanie długofalowej relacji z naszym klientem;

  • Raportowanie.

Podział czasu pracy
90%

praca stacjonarna

10%

praca w terenie

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w kompleksowym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;

  • Zainteresowanie zagadnieniami z dziedziny HR;

  • Umiejętność obsługi programów MS Excel, MS Word, MS PowerPoint;

  • Umiejętność podejmowania decyzji i przejmowania odpowiedzialności za prowadzenie powierzonych zadań;

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Cenne doświadczenie i możliwość rozwoju w największej na świecie firmie rekrutacyjnej;

  • Pracę stacjonarną w Stargardzie w miłej i kameralnej atmosferze;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Wsparcie merytoryczne, pakiet szkoleń oraz stanowisko wyposażone w narzędzia pracy;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Pakiet medyczny Luxmed;

  • Kartę sportową Multisport;

  • System kafeteryjny i pakiet dodatkowych benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • system kafeteryjny

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy