Oferta pracy

Specjalista Rekrutacji

The Adecco Group

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

W związku z dynamicznym rozwojem naszego oddziału poszukujemy osób do działu rekrutacji

Twój zakres obowiązków

  • Na co dzień będziesz odpowiedzialny za badanie, planowanie i ocenianie zapotrzebowania na pracowników u Klientów – wierzymy, że to właśnie w Tobie nasi Klienci będą widzieć kompetentnego doradcę w sprawach rekrutacji. Wybór metody i kanałów dotarcia do Kandydatów pozostawiamy do Twojej decyzji!

  • Wiemy, że jesteś ekspertem w swojej dziedzinie, ale dodatkowo chcemy dać Ci szansę czynnego udziału w spotkaniach handlowych i operacyjnych, które dostarczą Ci jeszcze więcej informacji i szczegółowego wglądu w potrzeby Klientów.

  • Nie stoimy w miejscu i korzystamy z różnorodnych i innowacyjnych źródeł, do których i Ty będziesz mieć dostęp. Skorzystasz z nich przy budowaniu, rozwijaniu i aktualizowaniu bazy Kandydatów. A jeśli będziesz chciał/a zaproponować coś od siebie, to jesteśmy od tego, aby pomóc Ci to zrealizować.

  • Chcemy stale pozyskiwać nowych i interesujących Kandydatów i to właśnie w tym obszarze twoja wiedza i sugestie będą nieocenioną pomocą. Bowiem do Twoich zadań należeć będzie wdrażanie zasad i procedur rekrutacyjnych, które będą zachęcające dla Kandydatów.

  • Wiemy jak istotne są trwałe relacje zarówno z Klientami, jak i Kandydatami, więc Twoje umiejętności będą niezbędne do ich budowania oraz utrzymywania.

  • Jako Specjalista Rekrutacji będziesz przeprowadzać wywiady behawioralne i kompetencyjne metodą STAR. Ponadto, będziesz samodzielnie prowadził procesy rekrutacyjne i selekcyjne end-to-end na stanowiska niższego i średniego szczebla. Nie chcemy Cię ograniczać, dlatego wybór metody oraz kanałów dotarcia do Kandydatów będzie zależny tylko i wyłącznie od Twoich preferencji.

  • Chcemy aby Twoja wiedza oraz umiejętności wspierały i szkoliły nowych rekruterów w oddziale i regionie.

  • Będziesz blisko współpracować z administratorami, by zapewnić im kompleksowe wsparcie przy sporządzaniu umów dla pracowników tymczasowych.

Wymagania pracodawcy

  • Minimium 1 rok doświadczenie w obszarze rekrutacji, mile widziane w agencji pracy tymczasowej

  • Aktywność w podejmowaniu działań, poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań

  • Wytrwałość w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę kodeksową na pełen etat

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie miesięczne uzależnione od wyników pracy

  • Współprace z największymi Klientami The Adecco Group w obszarze serwisu pracy tymczasowej oraz outsourcingu

  • Poza standardowym wymiarem urlopu, czeka Cię dodatkowy czas wolny, dzięki naszym benefitom – np. wakacyjne piątki

  • Wiemy, że znajomość języków jest bardzo ważna, dlatego mamy dla Ciebie darmowy kurs językowy. Do wyboru: angielski, włoski, hiszpański, francuski i niemiecki

  • Nie martw się o ubezpieczenie na życie – u nas jest całkowicie darmowe

  • Dbamy o Ciebie i Twoje zdrowie, dlatego opieka medyczna nie będzie Cię nic kosztować

  • Będziemy świętować razem z Tobą! Na Twoje urodziny i nadchodzące jubileusze przygotujemy wyjątkowe niespodzianki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

The Adecco Group jest wiodącą na świecie firmą, która świadczy usługi doradcze i dostarcza rozwiązania w zapewnieniu wykwalifikowanej kadry. Naszą motywacją jest ambitny cel - tworzenie pozytywnej przyszłości dla każdego.

Przewiń do profilu firmy