Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista robót elektrycznych/teletechnicznych (CCTV, SSWiN, KD, SSP itp.)

Synago Małgorzata JankowskaO firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja robót elektrycznych,

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót elektrycznych/teletechnicznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacją techniczną, harmonogramem,

  • Nadzór nad pracownikami.

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Znajomość programu autocad,

  • Znajomość systemów SSWiN, SMIT, SSP, KD, CCTV

  • Prawo jazdy,

  • Gotowość do wyjazdów służbowych,

  • Dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Stałą umowę o pracę w zgranym zespole,

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer),

  • Zakwaterowanie w przypadku delegacji,

  • Możliwość rozwoju i awansu,

  • Praca odbywa się na terenie całego kraju.

O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży elektro-energetycznej. Naszą ofertę adresujemy do klientów, którzy wymagają pełnego zakresu usług z branży instalacji elektrycznych, teletechnicznych i energetycznych. Nasza kadra składa się z bardzo dobrze wykwalifikowanych pracowników w różnym wieku. Zapraszamy do odwiedzenia strony po więcej informacji www.synago.pl

Osoby spełniające powyższe wymagania zachęcamy do wysyłania aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami