Specjalista Rozwoju Biznesu (Business Development Specialist)

CREOTECH INSTRUMENTS S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

CREOTECH INSTRUMENTS S.A.

Okulickiego 7/9

Piaseczno

Do zespołu Creotech Instruments S.A. poszukujemy nowych pracowników na stanowisko Specjalista Rozwoju Biznesu (Business Development Specialist). Głównym obszarem działalności naszej firmy jest sektor kosmiczny, a oprócz tego robimy m.in. podzespoły do komputerów kwantowych, aparaturę naukową do laboratoriów, sprzedajemy dane satelitarne, systemy do zarządzania flotą dronów i szykujemy się do wejścia na rynek technologii medycznych. Firma ma już 12 lat i zatrudnia ponad 70 osób, z czego większość to inżynierowie i naukowcy. Szukamy osób o ukierunkowaniu elektronicznym lub kwantowym.

Specjalista Rozwoju Biznesu
(Business Development Specialist)

Na zakres obowiązków składać się będzie:

  • relacje z klientami, przygotowywanie ofert, monitorowanie i koordynacja przebiegu realizacji zamówień;
  • koordynacja opracowania strony internetowej powiązanej z naszymi produktami;
  • koordynacja przygotowania materiałów marketingowych;
  • udział w tworzeniu koncepcji nowych projektów badawczo-rozwojowych oraz w pozyskiwaniu finansowania na nie.

Wymagania:

  • biegłość w języku angielskim (minimum C1);
  • wyższe wykształcenie (licencjat lub wyżej) w dziedzinie fizyki, elektroniki lub nauk pokrewnych albo biznesowe, jeżeli udowodnisz, że znasz się na tematyce;
  • zainteresowanie pracą związaną z rozwojem i marketingiem innowacyjnych produktów;
  • podstawowe rozeznanie w nowoczesnych technologiach;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji oraz pracowitość.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w laboratorium fizyki kwantowej/optyki/fotoniki oraz doświadczenie w budowie układów eksperymentalnych;
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowych i interdyscyplinarnych zespołach;
  • doświadczenie w sprzedaży usług związanych z produkcją elektroniki - sektor lotniczy, obronny, handlowy, przemysłowy i medyczny, najlepiej w obszarze produkcji kontraktowej;
  • doświadczenie w pracy w sektorze prywatnym (w szczególności w BD, marketingu, sprzedaży) lub w inkubatorach / akceleratorach przedsiębiorczości, centrach transferu technologii.

Oferujemy:

  • stabilną pracę;
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu, łączenia pracy ze studiami;
  • wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia;
  • możliwość współtworzenia projektów w dziedzinie nowoczesnych technologii;
  • możliwość rozwoju osobistego w wyjątkowym otoczeniu;
  • dopłatę do karty Multisport;
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne.

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj.
Prosimy pamiętać o wpisaniu aktualnej zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacyjnym.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy