Oferta pracy

Specjalista Rozwoju Pracowników

innogy Polska S.A.O firmie

  • Wybrzeże Kościuszkowskie 41, 00-347 Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
innogy Polska należy do największych koncernów energetycznych w Europie. Zajmujemy się sprzedażą energii odnawialnej, elektroenergetycznej, gazowej infrastruktury sieciowej, oraz carsharingu. W Polsce działamy głownie na terenie Warszawy, obsługując blisko milion Klientów!
Specjalista Rozwoju PracownikówNumer ref.: MM/PHR/0121/Z

Poznaj zadania, jakie mamy dla Ciebie!

  • koordynowanie i udoskonalanie centralnych programów rozwojowych dla pracowników
    • realizacja wydarzeń pod kątem logistycznym i administracyjnym
    • współpraca z dostawcami szkoleń i trenerami wewnętrznymi
    • opracowanie całościowej koncepcji kolejnych edycji programów
  • wspieranie menedżerów w rozwoju ich zespołów:
    • badanie potrzeb rozwojowych
    • planowanie i organizowanie wydarzeń
    • współpraca z dostawcami szkoleń
    • zadania logistyczne i administracyjne związane z koordynacją inicjatyw
  • bieżąca kontrola budżetów szkoleniowych, udział w planowaniu budżetów
  • współpraca z HR Business Partnerami w zakresie identyfikowania potrzeb rozwojowych
  • współpraca z osobami z centrali w Niemczech w zakresie międzynarodowych projektów
  • możliwość prowadzenia warsztatów i szkoleń

Pasujesz do nas, jeśli:

  • posiadasz co najmniej 2-letnie doświadczenie w obszarze szkoleniowo-rozwojowym w dużej firmie
  • świetnie czujesz się w roli organizatora
  • samodzielnie koordynowałeś/aś inicjatywy rozwojowe dla licznych grup pracowników na każdym etapie: od pomysłu po działania administracyjne
  • masz doświadczenie w planowaniu i kontroli budżetów szkoleniowych
  • potrafisz wspierać biznes i HR BP w diagnozowaniu potrzeb rozwojowych w organizacji
  • masz dobre rozeznanie rynku szkoleniowego
  • posługujesz się swobodnie językiem angielskim (poziom B1/B2)
  • lubisz dzielić się wiedzą i dobrze się czuje w prowadzeniu warsztatów/szkoleń

Dołącz do nas, jeśli cenisz samodzielność w działaniu i jesteś zainteresowany zatrudnieniem w ramach umowy na czas określony (ok. 1 roku).

#To jasne, że dla Ciebie mamy

  • dwie premie
    w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • dwa dodatkowe
    dni wolne
  • extra gotówkę na święta dla pracowników
    i podarunki dla dzieci
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego
    i Twojego dziecka

Ponadto dla Ciebie mamy:

kartę multisport, opiekę medyczną, sekcje sportowe, konkursy pracownicze

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy