Specjalista Rozwoju Rynku Gazów Medycznych (Gazy Terapeutyczne)

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie sprzedaży na podległym terenie w zakresie naszej oferty produktowej, jako ekspert w dziedzinie

  • Pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie i rozwijanie współpracy handlowej z istniejącymi klientami

  • Pracę w środowisku szpitalnym jak również wśród prywatnych placówek medycznych i laboratoryjnych, utrzymywanie strategicznych relacji (szczególnie na oddziałach anestezjologii, OIOM, oddziale ratunkowym, oddziale neonatologicznym…)

  • Badanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie rozwiązań technicznych, szkolenie personelu medycznego

  • Pracę ze sprzętem medycznym w lecznictwie zamkniętym / gabinetach prywatnych jak i stomatologicznych, doradztwo sprzętowe i produktowe

  • Przygotowywanie ofert dla klientów oraz negocjowanie warunków współpracy

  • Realizację planów sprzedażowych oraz regularne raportowanie pracy

  • Uczestnictwo w programach budowania i utrzymywania świadomości użytkowników końcowych (np. targi, sympozjum regionalne, analiza konkurencji)

  • Wpływ i współtworzenie strategii rozwoju rynku

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie zdobyte w pracy na stanowisku handlowym w obszarze sprzedaży sprzętu medycznego, lecznictwa zamkniętego czy też współpracy z uczelniami, prywatnymi klinikami

  • Wykształcenie wyższe - mile widziane techniczne

  • Doświadczenie w relacjach biznesowych, prezentacjach i szkoleniach personelu medycznego

  • Umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych

  • Umiejętności koncepcyjne, analityczne, rozwiązywania problemów i organizacyjne

  • Silną motywacja do systematycznej pracy w terenie i determinacja w działaniu

  • Postawę pro-aktywną i samodzielność w działaniu

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Doświadczenia z klientem przetargowym

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej międzynarodowej korporacji

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie składające się ze stałej podstawy i motywującego systemu premiowego, premia świąteczna

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy itp.

  • Szkolenia wdrażające i rozwijające kompetencje

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

  • możliwość cyklicznego zakupu akcji firmy

  • bonus świąteczny

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Jesteśmy obecni w 78 krajach i zatrudniamy około 64 500 pracowników, łącząc globalne doświadczenia z uwzględnieniem lokalnej specyfiki dla ponad 3,8 miliona swoich klientów i pacjentów. Ofertę kierujemy do klientów biznesowych z branż takich, jak hutnictwo, spawalnictwo, elektronika, motoryzacja, chemiczny, spożywczy i medyczny.

Przewiń do profilu firmy