Oferta pracy

Specjalista – samodzielny informatyk

Politechnika Wrocławska

wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 27

Wrocław

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie siecią na terenie Studium Języków Obcych,

  • ewidencja sprzętu oraz oprogramowania,

  • zarządzanie serwisami internetowymi Studium,

  • prowadzenie szkoleń,

  • bieżąca pomoc udzielana pracownikom oraz studentom.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym (co najmniej pierwszy stopień studiów),

  • znajomość:

  • zagadnień sieciowych (przełączanie, routing, diagnostyka),

  • konfiguracji urządzeń sieciowych Cisco,

  • systemów operacyjnych Windows (8, 10),

  • pakietu Microsoft Office,

  • języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej,

  • terminowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej,

  • sumienność i odpowiedzialność.

Mile widziane

  • znajomość systemu Windows Server oraz konfiguracji środowiska Active Directory,

  • umiejętność zarządzania serwerami opartymi o system Linux.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • miłą atmosferę pracy oraz zgrany zespół,

  • pakiet świadczeń dodatkowych.