Logo Pracuj.pl

Specjalista SAP BW

Connectis_O firmie

Connectis_

aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań raportowych po stronie Biznesu i dostosowanie modelu danych przy współpracy z Zespołem Centralnym
  • Utrzymywanie raportowania SAP BW (Query Designer, BEx Analyzer, Analysis for Office)
  • Tworzenie dokumentacji dotyczącej modelu danych i definiowanych zapytań
  • Utrzymanie i rozwój danych w środowisku SAP BW
  • Start: grudzień/styczeń, projekt zaplanowany na 6 miesięcy
  • Możliwość pracy zdalnej!

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w analizie danych tworzeniu koncepcji raportów, dashboardów, wizualizacji
  • Znajomość procesów biznesowych w obszarze Sprzedaży i Trade Marketingu
  • Doświadczenie w budowaniu tabularycznych modeli danych
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomości podstawowych transakcji i tabel SAP
  • Samodzielność i zorientowanie na cel
  • Wysokie umiejętności analityczne

To oferujemy

  • Perspektywę długofalowej współpracy przy ciekawych projektach
  • Indywidualną opiekę po stronie Connectis_
  • Pakiet medyczny i kartę sportową
  • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • komputer do użytku prywatnego

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Aplikacja – uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami
  • Telefoniczna rozmowa z rekruterem
  • Spotkanie z PM-em projektu
  • Etap końcowy – spotkania z zespołem

Aktualne oferty pracodawcy
8468/JP

Specjalista SAP BW, aleje Jerozolimskie 96, Warszawa