Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista SEM - Google Ads

Edu-Książka Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie kampanii w Google Ads z nastawieniem na KPI sprzedażowe,

  • tworzenie, wdrażanie i optymalizacja prowadzonych kampanii,

  • zwiększanie efektywności kampanii w szczególności pod kątem automatyzacji procesów,

  • tworzenie strategii sprzedaży produktów w Google Ads w oparciu o politykę cenową firmy,

  • analiza rynku i konkurencji, poszukiwanie nowych rozwiązań i ich wdrażanie,

  • przygotowywanie zestawień i raportów.

Nasze wymagania

  • znajomość Google Ads i doświadczenie w prowadzeniu kampanii search i PLA dla e-commerce,

  • znajomość Google Analitycs,

  • bardzo dobra znajomość Microsoft Excel,

  • umiejętność automatyzacji pracy z Google Ads,

  • wysokie zdolności analityczne i orientacja na wyniki,

  • umiejętność logicznego myślenia, analizowania liczb, łączenia faktów, wyciągania wniosków oraz proponowania konkretnych rozwiązań,

  • chęć do nauki.

To oferujemy

  • pracę w zespole, w którym stawiamy na swobodną atmosferę i wymianę wiedzy,

  • szkolenia zgodne z zajmowanym stanowiskiem,

  • stabilne zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Edu-Książka Sp. z o.o.

Jeśli Google Ads znasz niczym Kmicic Oleńkę, dane z Google Analytics czytasz z zacięciem jak kryminały Agathy Christie i wiesz, że kampania PLA to nie naukowa nazwa biodegradowalnego polimeru - ta oferta pracy w naszej księgarni internetowej jest dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.