Specjalista SEM Growth Hacker

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Net Media Art

    Firma Net Media Art od 8 lat zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz marketingiem internetowym.

    Jesteśmy zorientowani na pracę bezstresową w miłym towarzystwie. Nasz główny atut to bardzo dobre warunki pracy, miła, nieformalna atmosfera, a także lokalizacja firmy w centrum Poznania.

    Specjalista SEM Growth Hacker: AdWords, Facebook ADS, Allegro

    Miejsce pracy: Poznań

    OPIS STANOWISKA

    • opracowywanie, wdrażanie i stałe optymalizowanie kampanii: AdWords, Facebook ADS, Allegro ADS
    • prowadzenie kampanii e-mail / marketing automation
    • tworzenie tekstów reklamowych, planowanie emisji
    • analityka i monitoring kampanii marketingowych
    • współpraca z działem SEO i PR przy realizacji kampanii marketingowych

    WYMAGANIA

    • zaawansowane, poparte konkretnymi przykładami umiejętności prowadzenia skutecznych kampanii marketingowych
    • praktyczna znajomość narzędzi e-marketingowych (Google Adwords, Google Analytics, Facebook Ads, Allegro ADS, Brand24, GTM,)
    • wymagane posiadanie certyfikatów Google
    • wysokie umiejętności analityczne, umiejętność tworzenia rekomendacji na podstawie dostępnych danych oraz prezentacji
    • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

    OFERUJEMY

    • stabilne miejsce zatrudnienia w firmie w nowoczesnym biurze, blisko centrum Poznania (Jeżyce)
    • ciekawą pracę w kreatywnym zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • elastyczne godziny pracy
    • ciekawy pakiet socjalny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.