Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista SEM

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-01-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     top
    top
    Miejsce pracy: Poznań
    Region: wielkopolskie

    Opis stanowiska:

    • Planowanie, ustawianie, optymalizacja i prowadzenie kampanii PPC w Google Ads (Search, Display, Remarketing, Video YouTube),
    • Analizowanie osiąganych efektów, współtworzenie strategii kampanii SEM i optymalizowanie prowadzonych działań pod kątem osiągnięcia zakładanych KPI,
    • Tworzenie analiz dotyczących ruchu jak i sprzedaży,
    • Wdrażanie nowych funkcjonalności związanych z Google Ads, testowanie kampanii i rekomendowanie odpowiedniego kierunku rozwoju,
    • Prowadzenie działań optymalizacyjnych SEO,
    • Analizę stron internetowych pod kątem SEO i rekomendacje usprawnień (weryfikacja jakości tekstów),
    • Nadzór nad kosztami, raportowaniem oraz estymowaniem potencjałów prowadzonych kampanii,
    • Tworzenie ofert dla kampanii Google Ads.

    Wymagania:

    • Minimum roczne doświadczenie na samodzielnym stanowisku w prowadzeniu i optymalizowaniu kampanii PPC w Google Ads
      (warunek konieczny),
    • Biegłą znajomość Google Ads,
    • Praktyczna umiejętność prowadzenia i konfigurowania kampanii PLA i RLSA,
    • Dokładność i sumienność,
    • Elastyczność w podejściu do problemów i trudności,
    • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz negocjacyjne,
    • Analityczne spojrzenie i dobra znajomość Google Analytics,
    • Nastawienie na cel i inicjatywa w działaniu,
    • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzoną pracę.

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym i ambitnym zespole, realizującym ciekawe projekty dla dużych klientów,
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
    • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji,
    • Samodzielne stanowisko pracy w stabilnej firmie, posiadającej wieloletnie doświadczenie,
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz kreatywnych rozwiązań,
    • Niezbędne narzędzia (telefon, laptop itd.).
    bottom
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.