Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista SEM/PPC - Adwords

Bonnier Business Polska

  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Kijowska 1

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, prowadzenie i optymalizowanie kampanii Google Ads (Google Search, Google Display Network, YouTube, PLA) nastawionej głównie na sprzedaż produktów i usług z grupy BBP, pozyskiwanie leadów;

  • Tworzenie strategii SEM;

  • Opracowywanie raportów i rekomendacji odnośnie prowadzonych projektów;

  • Udział w spotkaniach projektowych i doradzanie możliwych dostępnych rozwiązań;

  • Współtworzenie strategii marketingowej firmy.

Nasze wymagania

  • Potwierdzone doświadczenie w prowadzeniu kampanii dla różnych kategorii produktów;

  • Bardzo dobra znajomość Google Analytics, Google Ads;

  • Kreatywność, odpowiedzialność, dokładność; terminowość, zaangażowanie;

  • Nastawienie na cel;

  • Komunikatywność;

  • Samodzielność;

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii dla branży finansowej;

  • Znajomość innych systemów reklamowych;

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość awansu i rozwoju w strukturach Bonnier Business (Polska);

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz pakiet sportowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Jesteśmy częścią szwedzkiej Grupy Bonnier - koncernu medialnego posiadającego około 200 firm w 14 krajach. W Polsce działamy od 1997 jako wydawca „Pulsu Biznesu”.

W 2015 do grupy dołączył Bankier.pl i w tej chwili jesteśmy jednym z liderów wśród wydawnictw piszących o biznesie i ekonomii w Polsce.

Przewiń do profilu firmy