Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista SEM / PPC

  • Tychy, Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nodium Group ma kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce. Od początku dynamicznie się rozwija, koncentruje na nowoczesnych technologiach, dzięki czemu utrzymuje dynamikę wzrostu na poziomie kilkudziesięciu procent. Dzisiaj markę tworzą dwa sklepy internetowe o zasięgu ponad 1 mln użytkowników miesięcznie, a na tym Nodium Group nie zamierza poprzestać...

    Siłę firmy stanowi zespół złożony z ambitnych ludzi, dzięki którym Nodium Group wciąż się rozwija, uzyskuje liczne nagrody oraz wyróżnienia, takie jak w rankingach eGazele Biznesu, Zaufane Opinie, Dobra Marka i wiele innych. Potwierdzają one najwyższy poziom profesjonalizmu, który cechuje pracowników Nodium Group.

    Zastanów się, czego oczekujesz od tego stanowiska. Czy chcesz realnie wpływać na kształtowanie się firmy, w której pracujesz? Czy chcesz wykazać się swoją kreatywnością i specjalistyczną wiedzą, zamiast być człowiekiem „od wszystkiego”? Czy sukcesy zawodowe motywują Cię do działania i dają „pozytywnego kopa”? Czy chcesz realnie rozwijać swoje kompetencje i budować sukces marki Nodium Group? Jeśli na każde z pytań odpowiadasz TAK, to prawdopodobnie Ciebie szukamy!
    Miejsce pracy: Katowice (okolice), Tychy

    Opis stanowiska:

    • Kompleksowa obsługa kampanii reklamowych Google Ads, Facebook Ads,
    • Testowanie nowych kanałów marketingu online oraz monitorowanie ruchu na stronie,
    • Optymalizacja kampanii wg wyznaczonych KPI,
    • Kontrola nad budżetami kampanii SEM, tworzenie raportów i analiz,
    • Praca nad strategią marketingu efektywnościowego w tym m.in. analiza konkurencji.

    Wymagania:

    • Minimum roczne doświadczenie na samodzielnym stanowisku w prowadzeniu i optymalizowaniu kampanii PPC w Google Ads (warunek konieczny),
    • Biegła znajomość Google Ads,
    • Znajomość narzędzi analitycznych do mierzenia efektywności działań marketingowych oraz ich optymalizacji (Google Analytics, Yandex Metrica, Hotjar, itp.),
    • Bycie na bieżąco z najnowszymi trendami i najlepszymi praktykami w obszarze e-commerce,
    • Zaawansowana znajomość MS Excel,
    • Umiejętność analizowania danych,
    • Mile widziane posiadanie certyfikatu Google.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + prowizja zależna od osiągniętych KPI,
    • Możliwość pracy z najnowszymi narzędziami i rozwiązaniami e-Commerce,
    • Wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom i osiąganym rezultatom,
    • Odpowiedzialne stanowisko bez brania udziału w „wyścigu szczurów”,
    • Świetną atmosferę pracy w kreatywnym, doświadczonym zespole,
    • Realny wpływ na widoczność sklepów odwiedzanych przez miliony użytkowników,
    • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności,
    • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.