Ta oferta pracy jest nieaktualna od 76 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista SEM

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    All4Affiliate Sp. z o.o.

    W związku z dynamicznym rozwojem, Agencja Performance Marketingu All4affiliate poszukuje Specjalisty SEM do pracy przy projektach jednego z kluczowych klientów.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania:

    • obsługa kampanii SEM dla jednego z najważniejszych Klientów firmy, lidera w swojej kategorii produktowej,
    • monitorowanie i optymalizacja kampanii pod założony efekt, tj. liczba pozyskanych leadów oraz wykonanych kwotacji na formularzu, optymalizacja kosztu pozyskania konwersji, maksymalizacja ROI,
    • rekomendowanie i dostarczanie skutecznych rozwiązań w zakresie zarządzania budżetem reklamowym,
    • tworzenie wycen i analiza rentowności kampanii,
    • raportowanie działań za pomocą DoubleClick, Google Analytics, Google AdWords, innych dedykowanych narzędzi,
    • obsługa Klienta w zakresie prowadzonego projektu (kontakt z Managerem Projektu oraz Klientem,
    • wsparcie działu sprzedaży i innych działań w zakresie dotyczącym SEM.

    Nasze oczekiwania:

    • minimum rok udokumentowanego doświadczenia w zarządzaniu kampaniami SEM,
    • znajomość AdWords Edytor,
    • dobra znajomość DoubleClick Search i DoubleClick Campaign Manager,
    • certyfikat Google AdWords i Analytics,
    • znajomość Google Tag Manager,
    • znajomość Google Data Studio,
    • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
    • wykształcenie wyższe, licencjat (preferowane Marketing lub pokrewnej dziedzinie),
    • odpowiedzialności i zaangażowania w realizowaniu przydzielonych zadań.

    Dodatkowym atutem będzie:

    • znajomość DoubleClick Bid Manager
    • doświadczenie w pracy na budżetach reklamowych powyżej 100.000 zł miesięcznie,
    • chęć poszerzania wiedzy.

    Co oferujemy:

    • pracę przy prestiżowym projekcie z największym Klientem w swoim segmencie,
    • konkurencyjne wynagrodzenie,
    • pakiet prywatnej opieki medycznej,
    • uczestnictwo w konferencjach/eventach branżowych,
    • przyjazną atmosferę pracy,
    • świeże owoce i pyszną kawę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez All4affliate Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do All4affiliate Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiertniczej 89, 02-952 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez All4affiliate Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiertniczej 89, 02-952 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail [email protected]

    Administratorem danych osobowych jest All4Affiliate Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiertniczej 89, 02-952 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000385857, o numerze NIP: 1080011063, o numerze REGON: 142935657, o kapitale zakładowym w wysokości: 10.000,00 złotych; adres e-mail: [email protected]

    Podane dane osobowe:

    1. nie będą udostępniane innym odbiorcom;
    2. nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;
    3. będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.  Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.
    4. przetwarzane będą dane wskazane w CV oraz liście motywacyjnym;

    Przysługuje Pani/Panu prawo:

    1. żądania dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu;
    2. cofnięcia wyrażonej zgody na przetwarzanie podanych danych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, poprzez przesłanie wiadomości na adres e-mail: [email protected];
    3. wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku uznania, iż przetwarzanie podanych przeze mnie danych narusza obowiązujące przepisy dotyczące ochrony danych osobowych ;

    Podanie danych osobowych w CV oraz liście motywacyjnym jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

    Podane dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.