Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista SEO - Contentowiec

AB FOTO Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 7 dni
    do: 30 paź 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

OBOWIĄZKI:

przygotowywanie strategii pozycjonowania strony internetowej,

optymalizacja kodu strony internetowej pod kątem Google,

przygotowywanie wytycznych i specyfikacji dot. optymalizacji treści,

pozycjonowanie strony internetowej,

tworzenie treści do komunikacji marketingowej, prowadzonej za pośrednictwem różnych kanałów digitalowych,

analiza trendów komunikacyjnych wśród odbiorców na rynku,

dbanie o spójność komunikacyjną w dostępnych kanałach,

analiza i raportowanie wyników,

współpraca z działem marketingu oraz sprzedaży.

Nasze wymagania

NASZE WYMAGANIA:

wykształcenie wyższe,

minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu działań SEO oraz Content Marketingu,

praktyczna znajomość HTML, PHP i CSS,

umiejętność obsługi systemów zarządzania treścią (np. WordPress, Joomla),

znajomość popularnych skryptów eCommerce,

znajomość metod i narzędzi contentowych oraz SEO,

znajomość metod i narzędzi służących do analizy trendów oraz luk komunikacyjnych,

znajomość narzędzi z zakresu Social Listening oraz Digital PR (np. BRAND24, SentiOne, Prowly),

znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2,

komunikatywność i umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

OFERUJEMY:

zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

umowę o pracę lub B2B (w zależności od preferencji),

realny udział w tworzeniu taktyk działań digital marketingowych,

udział w ciekawych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju,

atmosferę pracy opartą na otwartej komunikacji i wzajemnym szacunku,

miejsce pracy w pełnym entuzjazmu zespole,

wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

pracę w nowoczesnym biurze.

O nas

AB FOTO Sp. z o. o. firma zajmująca się sprzedażą markowego sprzętu fotograficznego, smartfonów, laptopów, RTV, małego AGD i elektronarzędzi, posiadająca salony sprzedaży w największych galeriach handlowych.