Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista SEO e-commerce

EMAKO.PL

6 0009 500 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

EMAKO.PL

Tadeusza Kościuszki 29

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • merytoryczne wsparcie zespołu w aspekcie SEO oraz prowadzenie szkoleń wewnętrznych,

  • tworzenie strategii działań on-site i off-site dla naszych stron (2 sklepy internetowe na rynku polskim, blog firmowy + zalecenia techniczne dla rynków zagranicznych),

  • współpraca z działem IT lub supportem platform SaaS,

  • cykliczne przeprowadzanie audytów i wdrażanie zmian,

  • tworzenie zaleceń dla działu produktowego, copywriterów i osób zajmujących się moderacją stron,

  • analiza słów kluczowych, tworzenie zaplecza, dbanie o stałe pozyskiwanie linków (przy współpracy innych osób),

  • wsparcie pozycjonowania na marketplace’ach (analiza, audyt, przygotowanie zaleceń).

Nasze wymagania

  • min. 2 - 3 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku specjalistycznym,

  • praktyczna znajmość narzędzi: GSC, Senuto, Semstorm luib Ahrefs,

  • znajomość zagadnień związanych z content marketingiem,

  • doświadczenie w pozycjonowaniu i optymalizacji sklepów internetowych (mile widziane: znajomość optymalizacji stron na platformach IdoSell Shop albo Shopify),

  • wiedza z zakresu audytu i optymalizacji stron pod kątem wyszukiwarek (głównie Google, znajomość wyszukiwarki Seznam będzie dodatkowym atutem),

  • bardzo dobre umiejętności analityczne pozwalające na analizę uzyskiwanych wyników, ale także umożliwiające analizę słów kluczowych,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność wspierania zespołu w realizacji wyznaczonych zadań,

  • zaangażowanie i kreatywność.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny zależny od wyników Twojej pracy,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (w pełnym wymiarze godzin) lub umowie b2b,

  • możliwość poznania najnowszych narzędzi marketingowych,

  • dostęp do narzędzi SEO,

  • możliwość pracy na różnych rynkach, różnych marketplace’ach, z różnymi specjalistami,

  • przestrzeń do testowania swoich pomysłów i rozwiązań,

  • szerokie doświadczenie w marketingu internetowym,

  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze z możliwością rozwoju osobistego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa zdalna

4

Zatrudnienie

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

EMAKO.PL

EMAKO to firma e-commerce działająca w branży artykułów wyposażenia wnętrz. Nasze produkty trafiają do Klientów w całej Europie. Regularnie wdrażamy ciekawe projekty sprzedażowe. Naszym Klientom z Polski i innych krajów Europy zapewniamy pełną obsługę posprzedażową na wysokim poziomie.

W pracy kierujemy się takimi wartościami jak kreatywność, zaangażowanie, praca zespołowa oraz innowacyjność. Stawiamy na swobodną atmosferę pozbawioną korporacyjnej sztywności.

Jesteśmy zespołem otwartym na ciekawe i ambitne pomysły, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Pracując z nami, będziesz miał możliwość realizowania różnorodnych projektów, przy współpracy ze specjalistami z wielu dziedzin e-commerce.

Przewiń do profilu firmy