Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista SEO

TRADE SOFTWARE & CONSULT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Jasło

    Jasło, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało:

Tworzenie planów działania z zakresu SEO

Tworzenie zaplecza pozycjonerskiego

Współpraca z naszym zespołem programistów w zakresie optymalizacji i wdrażania potrzebnych rozwiązań pod kątem SEO

Udział w pracach dot. Content marketingu (np. zlecanie zewnętrznym autorom copywritingu pod SEO)

Przeprowadzanie analiz i audytów SEO

Raportowanie prowadzonych działań

Nasze wymagania

Nasze wymagania:

Minimum rok doświadczenia w branży SEO

Praca stacjonarna w biurze w Jaśle

Praktyczna znajomość Google Analytics

Podstawowa znajomość Google Tag Managera

Podstawowa znajomość WordPress oraz / lub innych CMS-ów

Umiejętność analizowania danych liczbowych oraz wyników badań marketingowych

Zainteresowanie aktualnymi trendami i tematyką SEO

Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

My ze swojej strony oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

Atrakcyjny system wynagrodzeń adekwatny do umiejętności

Możliwość podnoszenia kompetencji w oparciu o rozwinięty system szkoleń dopasowanych do indywidualnych potrzeb

Wsparcie doświadczonej kadry

Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznej, obdarzonej wyjątkowym zaufaniem Klientów firmie

O nas

Tworzymy innowacyjne rozwiązania informatyczne do sprzedaży materiałów budowlanych przez Internet. Nasze systemy od lat znajdują zastosowanie przy sprzedaży produktów wielu znanych marek budowlanych.