Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista SEO

NetArchO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie strategii obecności serwisów w wynikach wyszukiwania

  • optymalizacja stron internetowych, podnoszenie pozycji, zwiększanie ruchu i jego jakości

  • wykonywanie wstępnych audytów dla potencjalnych klientów

  • monitoring prowadzonych kampanii SEO, raportowanie wyników

  • współpraca z działem Account Managerów/Contentu w zakresie realizacji prowadzonych projektów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pozycjonowaniu stron poparte przykładami

  • samodzielność w wykonywaniu działań SEO na każdym etapie projektu (analizy, optymalizacji, link buildingu)

  • praktyczna znajomość narzędzi: Google Analytics, Google Search Console, Screaming Frog, Majestic, Ahrefs, Senuto, Surfer SEO i inne

  • umiejętność analizy danych, znajomość funkcji Arkuszy Google

  • bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie, umiejętność współpracy

  • otrzymasz od nas dodatkowego plusa za znajomość html, css

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do Twojej wiedzy, doświadczenia, a przede wszystkim tego co wniesiesz do naszego zespołu

  • możliwość udziału w konferencjach branżowych, wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach

  • udział w projektach dopasowanych do Twoich możliwości - również tych z najwyższej półki

  • elastyczne godziny pracy

  • dofinansowany pakiet sportowy OKSystem oraz opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

NetArch

W Sempai już od ponad 15 lat pomagamy naszym Klientom zaistnieć w Internecie. Zajmujemy się performance marketingiem, a dokładniej: #seo #ppc #contentmarketing #fbads #analitykawebowa

W naszym portfolio znajdują się tak rozpoznawalne brandy, jak: innogy, Sferis, Deichmann, Wojas, Cocolita czy PWN. Jako jedni z pierwszych znaleźliśmy się w gronie 2% agencji partnerskich Google, które otrzymały status PREMIUM. Nasze kampanie są nagradzane w polskich i międzynarodowych konkursach.

Posiadamy 3 oddziały w kraju: w Białymstoku, Krakowie i Częstochowie.

Przewiń do profilu firmy