Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista SEO

AlleKurier sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Balicka 12a

Bronowice Małe Wschód

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie strategii SEO

  • analiza, audyt i optymalizacja stron internetowych

  • tworzenie technicznych wytycznych optymalizacyjnych dla zespołu IT

  • współtworzenie strategii i realizacja planów link buildingu i content marketingu

  • współpraca z wydawcami oraz innymi działami marketingu (PPC, Marketing Automation, Grafika)

  • rekomendowanie zmian w architekturze witryny, treściach i innych czynnikach w celu poprawy pozycjonowania

  • raportowanie oraz analiza skuteczności prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • praktyczna wiedza SEO poparta doświadczeniem oraz samodzielnością w działaniu

  • wiedza w zakresie link buildingu, content marketingu oraz optymalizacji stron internetowych

  • aktywne zainteresowanie nowymi trendami w branży SEO oraz e-commerce

  • dobra znajomość narzędzi: Google Search Console, Google Analytics, Ahrefs, Senuto (lub/i innych)

  • podstawowa znajomość HTML oraz CMS Wordpress

  • dobra znajomość pakietu Office (Google Sheets)

  • logiczne myślenie (analityczny i otwarty umysł, pozwalający na trafne wyciąganie wniosków), komunikatywność i sumienność

  • potencjał kierowniczy oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem (jako dodatkowy atut)

To oferujemy

  • wynagrodzenie 4 000 - 7 000 zł netto, możliwość współpracy na podstawie umowy o pracę /zlecenie /o dzieło/kontraktu B2B

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • perspektywę rozwoju poprzez udział w różnorodnych projektach i realnemu wpływowi na działanie agencji marketingowej

  • możliwość proponowania i wdrażania nowych rozwiązań biznesowych (jesteśmy otwarci na Twoje sugestie)

  • płaską strukturę organizacyjną (możliwość szybkiego, nieszablonowego i efektywnego działania)

  • program benefitowy

  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w miejscu pracy przy jednoczesnym ambitnym podejściu do działania - ale bez stresu i niepotrzebnych nerwów :)

  • dogodną lokalizację biura - zapraszamy Cię do wirtualnego spaceru: https://my.matterport.com/show/?m=PxcDBRHpAkm

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

AlleKurier jest pośrednikiem pomiędzy nadawcami przesyłek kurierskich a przewoźnikami (DPD, UPS, DHL, etc.). Przez ostatnie 12 lat pozyskaliśmy setki tysięcy klientów - ich zadowolenie jest dla nas największym priorytetem.

Zaczynaliśmy w 2010 roku – teraz stanowimy zespół 40 osób z różnych dziedzin (programiści, marketing, obsługa klienta, specjaliści dot. organizacji transportu).

To dzięki zespołowi nasza firma z każdym miesiącem realizuje coraz bardziej ambitne cele. Dlatego też poszukujemy Ciebie: kreatywnego i pełnego energii specjalistę do współtworzenia strategii SEO oraz realizacji planów link buildingu i content marketingu.

Przewiń do profilu firmy