Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista SEO

DEVAGROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 1007 000 brutto / mies.
  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Docelowo: samodzielne prowadzenie kampanii SEO,

  • Analiza stron pod kątem optymalizacji pod Google,

  • Analiza bieżąca – m.in. w Search Console,

  • Przygotowywanie i analiza słów kluczowych,

  • Analiza profilu linków, budowanie strategii,

  • Praca bezpośrednio z klientem – relacje, raportowanie, edukacja i prowadzenie, ze wsparciem opiekuna klienta.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w branży SEO,

  • Doświadczenie przy optymalizacji stron (on-site SEO),

  • Wzorowy poziom komunikacji mail/telefon,

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność,

  • Znajomość wyznaczników optymalizacyjnych Google i narzędzi SEO takich jak: crawlery (np.: Screaming Frog Spider / Sitebulb), analizatory linków (np.: Clusteric, Majestic, Ahrefs) oraz Semstorm czy Senuto

  • Samodzielność w sprawach technicznych: obsługa FTP, podstawy kodowania / HTML, Office,

  • Podstawowa umiejętność redagowania tekstów (przykładowo: wpis na bloga, opis kategorii),

  • Minimum 95% Twojej pracy zawodowej to praca z nami.

Mile widziane

  • Znajomość Deepcrawl, Ryte, OnCrawl,

  • Znajomość Google Ads pozwalająca na budowanie strategii SEO w oparciu o wyniki kampanii,

  • Znajomość Google Analytics,

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca bezproblemowy kontakt telefoniczny i mailowy z klientem.

To oferujemy

• Dogodny czas pracy: możliwą w 100% prace zdalną, czyli w trybie home office.

Pracę zdalną traktujemy serio, dla nas to nie chwilowa konieczność – pracujemy tak od zawsze. Wiemy jak prowadzić komunikację w trybie rozproszonym, jak wyglądają wady i zalety takiej pracy. Dlatego do dyspozycji masz też wygodne i nowoczesne biuro blisko centrum Krakowa, z którego możesz korzystać jeśli masz taką potrzebę. Pracujemy tak od ponad 15 lat i gwarantujemy, że nie wezwiemy Cię do biura, jak inne firmy, po ustaniu pandemii.

• Pracę w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę.

Mamy politykę zero-patologii. Żadne zaniżanie umowy z wypłatą z drugiej firmy-krzak lub „pod stołem” ani umowa o dzieło na prawach autorskich. To jest pełnoprawna umowa o pracę, którą dostajesz od razu po podjęciu decyzji o zatrudnieniu. Umowa gwarantuje Ci, że nawet jeśli wchodzi w życie za kilka tygodni to praca jest już Twoja i obowiązuje Twoja ochrona prawna. Podobnie urlopy oraz weekendy i czas wolny od pracy to dla nas świętość.

• Atrakcyjne wynagrodzenie, w zależności od umiejętności i poziomu samodzielności przewidujemy na start na tym stanowisku kwoty od 3000 do 5000 zł na rękę (od 4100-7000 brutto).

Masz większe wymagania wynikające ze względu na Twoje doświadczenie? Napisz o tym.

W prostej ankiecie określisz kwoty, jakie chcesz zarabiać przez pierwszy okres pracy oraz po roku, weźmiemy to pod uwagę wyznaczając konkretną ścieżkę podwyżek i awansów.

• Czas pracy, który możesz dostosowywać do swoich potrzeb.

• Firmowy sprzęt: laptop, smartfon z dużym planem internetu.

• Udział w szkoleniach i konferencjach, kursy językowe.

• Benefity: prywatne ubezpieczenie medyczne PZU, karta Multisport lub karta do Cinema City, premia urlopowa, biuro otwarte na integracje i wspólne oglądanie wydarzeń sportowych.

• Rozbudowany system premiowy i podwyżki powiązane z wynikami jakie generujesz.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • paczki świąteczne

Cześć,

Nazywam się Kamil Sroka i prowadzę dział SEO w DevaGroup. Ze względu na rozwój agencji do swojego zespołu szukam specjalistów SEO – zarówno z doświadczeniem jak i na poziomie juniora.

DevaGroup to mała, 35-osobowa agencja, lubimy to i nie mamy z tego powodu żadnych kompleksów. W ostatnich miesiącach nasz zespół stale się powiększa, ale jednak ciągle chcemy działać w nie-korporacyjnym klimacie. Podobno zna nas cała branża. Pewnie dlatego, że organizujemy cykliczne krakowskie spotkania pasjonatów SEM i SEO – semKRK, które przyciąga wielu słuchaczy z całej Polski! Jesteśmy jedną z nielicznych firm, które osiągnęły taki poziom w SEO – przez 7 lat nasz CEO rozwijał i kierował dodatkowo działem SEO w Interia.pl, nasz zespół audytował m.in. dla Allegro.pl, prowadziliśmy przedmiot SEO w ramach Marketing Masters w Campus Warsaw. Klienci trafiają do nas sami, głównie z polecenia. Szukamy osoby, która będzie samodzielnie brała udział w aktualnych i nowych projektach.

Podsumowując: świetne portfolio, aktualna wiedza, szkolenia i konferencje, unikalne narzędzia i dostęp do projektów realizowanych w wielu, ciekawych branżach.

Dodaj do tego: dobre wynagrodzenie, na które masz wpływ i pole do rozwoju.

Przewiń do profilu firmy

Kogo poszukujemy

  • Szukamy osoby, która ma już doświadczenie i pracowała jako specjalista SEO lub junior SEO. Nie ograniczamy się, jeśli masz większe doświadczenie i wymagania – wyślij CV,

  • To kolejne stanowisko w prężnie działającym dziale SEO,

  • Zdarzało się, że zamiast jednej, zatrudniliśmy dwie osoby w procesie tej samej rekrutacji.

Proces rekrutacyjny:

  • To ogłoszenie jest aktywne, zbieramy i analizujemy zgłoszenia, planujemy zamknąć je w 1-2 tygodnie,

  • Pierwszy etap polega na wypełnieniu prostej ankiety rekrutacyjnej i prostego zadania rekrutacyjnego, dostajesz je od razu po zgłoszeniu się,

  • Drugi etap to rozmowa telefoniczna podczas, której mamy się lepiej poznać i chcemy zadać pytania techniczne. To czas na pierwsze Twoje pytania do nas.

  • Trzeci etap to wideo rozmowa lub spotkanie na żywo w biurze w zależności od Twojej decyzji. Zwracamy koszt dojazdu do Krakowa.

  • Szczycimy się tym, że potrafimy cały proces zamknąć w jednym tygodniu.

Bardzo szanujemy Twój czas. Zaangażowanie w proces rekrutacyjny nagradzamy darmowym udziałem w naszych wydarzeniach.

Odpisujemy na każdy e-mail / każde zgłoszenie.

Jeśli nie dostałaś/łeś odpowiedzi przez 2-3 dni to koniecznie do nas napisz/zadzwoń ponieważ najpewniej nasza odpowiedź znalazła się w Twoim spamie.

Jeśli wzbudziłem Twoje zainteresowanie – napisz do mnie bezpośrednio: [email protected]

NUMER REFERENCYJNY: DEV-SEO-LIP-21