Oferta pracy

Specjalista SEO

Grupa Tense Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie strategii pozycjonowania stron internetowych,

  • samodzielną optymalizację kodu stron internetowych pod kątem wytycznych wyszukiwarek,

  • przygotowywanie wytycznych i specyfikacji dot. optymalizacji treści,

  • kontakt z Klientem w kwestiach technicznych,

  • wsparcie zespołu w bieżących zadaniach,

  • pozycjonowanie stron internetowych przy użyciu różnych technik,

  • analizę i raportowanie efektów,

  • współpracę przy rozbudowie narzędzi i aplikacji wspomagających pracę,

  • aktywny udział w projektach dodatkowych prowadzonych w Dziale

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość HTML, PHP i CSS,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku oraz w pracy z Klientem (preferowane w agencji interaktywnej),

  • umiejętność szybkiej i samodzielnej nauki,

  • umiejętność obsługi systemów zarządzania treścią (np. WordPress, Joomla),

  • znajomość popularnych skryptów eCommerce.

To oferujemy

  • armia copywriterów – nie musisz sam pisać tekstów!

  • możliwość wymiany wiedzy z doświadczonymi ekspertami,

  • realny wpływ na rozwój usługi,

  • jasna ścieżka kariery w dziale,

  • możliwości udziału w międzynarodowych projektach w ramach Grupy Bauer,

  • zdobycie doświadczenia zawodowego, podnoszenia swoich kwalifikacji i ciągłego rozwoju w jednej z najlepszych agencji SEO w Polsce,

  • dedykowany program onboardingowy, który szybko wprowadzi Cię do samodzielnych działań,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz innowacyjnych rozwiązań,

  • dostęp do platformy strefakursow.pl – wspieramy Cię w rozwoju Twoich umiejętności!

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy – sam decydujesz, o której zaczynasz (pomiędzy 8:00 a 9:30),

  • system kafeteryjny MyBenefit (w tym karta MultiSport dla Ciebie i osoby towarzyszącej),

  • prywatna opieka medyczna z Grupy Luxmed,

  • ubezpieczenie na życie dla Ciebie i najbliższych,

  • eventy integracyjne,

  • wolisz pracować zdalnie? Nie ma problemu - możemy od początku podjąć współpracę zdalną, przy tym nie musisz się martwić o odpowiednie wdrożenie z naszej strony! :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

Dołącz do jednej z największych agencji marketingu internetowego w Polsce! Od 15 lat prężnie działamy w branży SEO i PPC zapewniając właścicielom stron internetowych skuteczną i efektywną promocję w Internecie. Zatrudniamy ponad 100 specjalistów z różnych dziedzin marketingu internetowego. Od 2014 roku jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Bauer Media Group.Jeśli chcesz pracować w zgranym zespole, w otoczeniu przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi zawsze chętnych do pomocy, w atmosferze fantastycznej relacji, która często przenosi się poza godziny pracy - dobrze trafiłeś/-aś! Stawiamy na komunikację, pracę w luźnej atmosferze (nie obowiązuje u nas żaden dress-code) i integrację. Szanujemy czas naszych Pracowników i dbamy o work-life balance zarówno w pracy stacjonarnej jak i na home office. U nas nie pracujesz po godzinach i w weekendy.

Przewiń do profilu firmy