Oferta pracy

Specjalista SEO

Cartel FoodsO firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacji treści pod SEO z uwzględnieniem UX;

  • Optymalizacji kodu strony;

  • Udziału w budowaniu nowych stron internetowych;

  • Przygotowanie strategii Link buildingu oraz jej realizacji;

  • Przygotowania kampanii ADS;

  • Usuwaniu błędów i dbaniu o właściwą kondycję narzędzi;

  • Analizie słów kluczowych przy współpracy z native speakers;

  • Ścisłej współpracy z pozostałymi działami;

  • Analizie skuteczności działań;

  • Monitorowaniu trendów i działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • 5 lat doświadczenia - wiedzy z w/w zakresu;

  • Umiejętność obsługi: Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager, Ahrefs - to podstawa;

  • Podstawowej znajomości HTML i CSS;

  • Twoich ambicji w poznanie i zrozumienie czym się zajmujemy;

  • Dobrze rozwiniętych umiejętności miękkich – komunikatywność.

To oferujemy

  • Mieszkanie służbowe w centrum Opola (w razie relokacji)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia);

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze; lub samozatrudnienie z elastycznymi dniami pracy do wyboru (ważna dla nas jest Twoja obecność u nas w siedzibie firmy w tych dniach)

  • Świetną atmosferę w pracy

  • Zestaw sprawdzonych narzędzi w tym autorskich w Google Data Studio.

  • Szkolenia wstępne oraz onboarding, podczas których dokładnie poznasz, jak działamy i czym będziesz się zajmować.

  • Smaczne produkty naszych marek zawsze pod ręką :)

Cartel Foods

Jeśli masz dosyć pracy w agencji marketingowej, pracy nad kilkoma projektami na raz, często w trybie „na wczoraj”. Dobrze trafiłeś :)

Jesteśmy firmą produkującą wyroby dedykowane segmentowi HoReCa. Aktualnie obsługujemy 5 brandów o zasięgu międzynarodowym.

Działamy metodycznie. Planujemy, tak aby nie działać pod presją czasu. Skupiamy się na naszych 5-ciu brandach i je skillujemy :)

Przewiń do profilu firmy

Czego nie będziesz robił:

  • Działań w obrębie Social Media;

  • Grafik - jeśli trzeba, zlecasz to zadanie grafikowi;

  • Wszystkich innych, dziwnych działań, których często oczekuje się od Specjalistów SEO :)

Wejdź na nasze strony. Zobacz czym dokładnie się zajmujemy. Jeśli lubisz tematy związane z jedzeniem, nowymi trendami w gastronomii, burgerami, smażonymi kurczakami, hipsterskimi klimatami, zdrową i niezdrową żywnościąJ Aplikuj!

P.S. jak będziesz pracował nad blogiem, chcemy, żeby wyglądał tak:

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy