Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista SEO

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-12-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poznańska agencja marketingowa - Marafiki S.C.- poszukuje do swojego zespołu specjalisty SEO. Idealny kandydat to taki, który będzie potrafił prowadzić projekty samodzielnie, zgodnie z wytyczoną przez siebie strategią.

    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania:

    • Samodzielne prowadzenie projektów SEO,
    • Analiza stron pod kątem optymalizacji w Google,
    • Znajomość narzędzi Search Console, Semstorm, Senuto, Ahrefs, Majestics, Google Analytics,
    • Umiejętność doboru fraz kluczowych na potrzeby optymalizacji strony oraz content marketingu,
    • Znajomość technicznego SEO,
    • Umiejętność opracowania strategii link buildingu,
    • Podstawowa umiejętność analityczna.

    Wymagania:

    • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy nad projektami SEO,
    • Podstawowa znajomość HTML, CSS, PHP, JAVA SCRIPT,
    • Umiejętność analizy linków,
    • Dobra umiejętność planowania zadań.

    Dodatkowe atuty:

    • Kontaktowość - być świetnym specjalistą to jedno, ale umieć rozmawiać z klientem i dogadywać się z zespołem Marafików to drugie,
    • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie - czasami trafi się jakiś klient mówiący po angielsku.

    Co otrzymasz w zamian:

    • Pracę w oparciu o umowę o pracę lub do wyboru własną działalność gospodarczą,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, w zależności od umiejętności i poziomu samodzielności,
    • Ścieżka awansu: Młodszy Specjalista SEO, Specjalista SEO,  Starszy Specjalista SEO,
    • Udział w szkoleniach i konferencjach,
    • Benefity: prywatne ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, chill room z piłkarzykami, ping pongiem i barem, darmowe obiady piątkowe, darmowe masaże relaksacyjne co drugi piątek,
    • Wynagrodzenie - adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.