Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Mastergrupa Marcin Ciesielski z siedzibą w: Bohaterów Warszawy 102E, 28-100 Busko Zdrój (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Mastergrupa Marcin Ciesielski

Specjalista SEO/SEM

Mastergrupa Marcin CiesielskiO firmie

  • Busko-Zdrój

    Busko-Zdrój, świętokrzyskie
  • Ważna jeszcze dzień
    do: 15 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i audyt stron internetowych.

  • Optymalizacja stron internetowych.

  • Opracowywanie strategii SEO.

  • Samodzielne tworzenie treści oraz tworzenie wytycznych dla copywriterów.

  • Analiza efektów prowadzonych działań.

  • Raportowanie oraz analiza skuteczności działań.

  • Planowanie i tworzenie kampanii Google AdWords.

  • Bieżąca analiza i optymalizacja prowadzonych projektów.

  • Bezpośredni kontakt z klientem.

  • Przygotowywanie raportów i analiz.

Nasze wymagania

  • Praktyczna wiedza SEO poparta doświadczeniem oraz samodzielnością w działaniu.

  • Wiedza w zakresie link buildingu, content marketingu i optymalizacji stron internetowych.

  • Aktywne zainteresowanie nowymi trendami w branży SEO oraz e-commerce.

  • Dobra znajomość narzędzi: Google Search Console, Google Analytics, Ahrefs, MajesticSEO (lub/oraz innych).

  • Podstawowa znajomość HTML oraz CMS Wordpress.

  • Bardzo dobra znajomość Google Ads.

  • Znajomość Google Analytics, Google Search Console.

  • Logiczne myślenie, kreatywność, komunikatywność, odpowiedzialność.

To oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę lub współpracę w modelu b2b

  • wynagrodzenie zależne od umiejętności

  • możliwość rozwijania swoich umiejętności i zdobywania wiedzy z zakresu marketingu internetowego

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Tak się u nas pracuje