Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista SEO/SEM

NORWIT Maszyny BudowlaneO firmie

  • Inwalidzka 20
    Chorzów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

NORWIT Maszyny Budowlane

Inwalidzka 20

Chorzów

Osoba zatrudniona na stanowisku specjalista SEO/SEM będzie częścią zespołu e-commerce Norwit i będzie odpowiedzialna za utrzymywanie stabilnego wzrostu naszych sklepów internetowych w wynikach organicznego wyszukiwania oraz optymalizację i tworzenie reklam Google Ads.

Nasze wymagania:

  • Praktyczna znajomość Google Analytics, Google Search Console
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii SEO,ADS
  • Znajomość branży SEO, e-commerce, marketingowej, reklamowej
  • Znajomość systemów CMS: Wordpress, Prestashop
  • Znajomość HTML/XHTML i CSS
  • Swobodne posługiwanie się pakietem Office (ze szczególnym uwzględnieniem Microsoft Excel)
  • Znajomość technologii internetowych
  • Umiejętność planowania i prowadzenia działań w oparciu o dane liczbowe oraz myślenie analityczne
  • Znajomość zagadnień związanych z hostingiem i domenami
  • Znajomość narzędzi reklamowych (w szczególności Google Ads, Facebook, RTB) pozwalających realizować powierzone obowiązki
  • Doświadczenie z którymkolwiek z narzędzi: Ahrefs, Senuto,Semrush, Majestic,Semstorm
  • Znajomość angielskiego na poziomie min. B2
  • Rzetelność i dokładność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Programowanie Prestashop będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i realizacja działań reklamowych w internecie (kampanie ADS, kampania SEO)
  • Tworzenie kampanii Google ADS
  • Tworzenie kampanii SEO
  • Kontrola budżetu reklamowego oraz rozliczanie planów wykorzystania mediów dla poszczególnych kampanii reklamowych
  • Optymalizacja kampanii wg wyznaczonych KPI
  • Autoryzacja i dbanie o aktualność publikowanych materiałów reklamowych
  • Monitorowanie i analiza działań konkurencji
  • Stałe poszukiwanie nowych rozwiązań na rynku reklamy internetowej
  • Przygotowywanie raportów z działań marketingowych
  • Współpraca z pracownikami innych działów
  • Przygotowywanie i aktualizowanie treści marketingowych na stronach WWW z uwzględnieniem SEO

Oferujemy pracę w zespole doświadczonych specjalistów w firmie z ugruntowaną pozycją rynkową i 20 letnim stażem w sprzedaży maszyn budowlanych. W ostatnim czasie stawiamy na rozwój e-commerce i osiągamy duże sukcesy. W związku z bardzo dynamicznym rozwojem w tej dziedzinie organizujemy dział specjalistów, którzy zbudują platformę, która stanie się liderem na rynku e-sprzedaży maszyn i narzędzi budowlanych.

Ogłoszenie archiwalne