Specjalista SEO/SEM

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.01.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 02.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Od 2010 roku z powodzeniem oferujemy swoje usługi naszym Klientom oraz Partnerom na rynku krajowym i europejskim. W związku z dalszym rozwojem i realizacją kolejnych projektów poszukujemy do:

Biura w Łodzi:

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: SEM/07/2017
Zakres Obowiązków:
  • Planowanie, realizacja i optymalizacja kampanii PPC (Adwords,Facebook Ads, Twitter Ads, Adsense)
  • Optymalizacja on-site zgodnie z wymaganiami kampanii
  • Analiza założonych Celów i efektów kampanii SEM
  • Testowanie nowych kanałów marketingu online
Wymagania:
  • Praktyczna znajomość Google Adwords, Facebook Ads, Twitter Ads / PPC (tworzenie i optymalizacja)
  • Znajomość narzędzia Google Analytics (obsługa i wyciąganie wniosków)
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Dobra orientacja na rynku marketingu internetowego i użytecznych narzędzi
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Potrzeba rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków (punktualność, frekwencja)

Dodatkowym atutem będzie:
  • Certyfikaty Google Adwords i Analytics
  • Znajomość zagadnień SEM/SEO,
  • Znajomość narzędzi do testowania A/B: Optimizely i Google Optimize,
  • Znajomość Google Tag Manager,
  • Znajomość podstaw HTML, JavaScript

Co oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej Firmie i realne perspektywy rozwoju, w tym udział w międzynarodowych projektach,
  • Ciekawe szkolenia,
  • Możliwość uczestniczenia w eventach branżowych,
  • Bezpłatne lekcje językowe,
  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji z udogodnieniami dla kierowców i rowerzystów,
  • Przyjazna atmosfera w pracy,
  • Atrakcyjny system wynagradzania,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt,
  • Narzędzia pracy (np. laptop, telefon) w zależności od stanowiska,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (np. karta multisport)
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz numerem referencyjnym
w tytule poprzez przycisk Aplikuj:

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi Kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.