Oferta pracy

Specjalista SEO/SEM

QarsonO firmie

  • Poznań, Suchy Las (pow. poznański)

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i koordynacja realizacji strategii pozycjonowania i pozyskiwania ruchu organicznego w Polsce,

  • strategiczne planowanie działań SEO i Content Marketingu,

  • prowadzenie kampanii reklamowych w systemie Google Ads,

  • prowadzenie działań w Google moja firma,

  • współpraca z działem kreacji oraz IT, udział w projektowaniu funkcjonalności i treści dla użytkowników, współpraca z zewnętrznymi podwykonawcami,

  • monitoring, analiza, optymalizacja oraz audyty działań SEM/SEO, zlecanie i odbiór merytoryczny audytów oraz analiz,

  • edycja zawartości strony www,

  • realizacja założonej strategii marketingowej we współpracy z zespołem,

  • współpraca przy prowadzonych działaniach promocyjnych w ramach działu marketingu.

Podział czasu pracy
40%

SEO

40%

Google Ads

10%

Spotkania i konsultacje działowe

10%

Pozostałe działania

Nasze wymagania

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii digitalowych,

  • znajomość zagadnień związanych z performance marketingiem,

  • znajomość Google Analytics, Google Search Console, Google Ads,

  • znajomość zasad i narzędzi SEO,

  • umiejętność obsługiwania CMS oraz znajomość HTML i CSS,

  • zainteresowania szeroko pojętym digital marketingiem,

  • samodzielność w działaniu,

  • zdolności analityczne,

  • chęć uczenia się, dobra organizacja pracy i odpowiedzialność,

  • znajomość marketingu afiliacyjnego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w różnorodnych projektach,

  • przyjazną atmosferę w środowisku stawiającym na otwartość i partnerską kulturę organizacyjną,

  • elastyczne formy zatrudnienia, dopasowane do kandydata,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • pakiet benefitów pracowniczych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa rekrutacyjna z HR i Managerem

4

Zadanie praktyczne

5

Propozycja współpracy

Qarson

Samochód, który daje wolność, niezależność i poczucie bezpieczeństwa. W Qarsonie chcemy, by każdy mógł cieszyć się nowym autem bez zmartwień i długich zobowiązań. Proponujemy Ci możliwość używania auta tak łatwo, jak korzystasz z telefonu, telewizji czy serwisów z serialami i muzyką. Oferujemy Ci nowe auto na abonament co rok.

Qarson to lider rynku samochodów na abonament we Francji, to ponad 10 lat pracy i doświadczenia, to wielokrotnie wyróżniana jakość obsługi klienta. Qarson w Polsce to rewolucja rodzimego rynku motoryzacyjnego, która zaczęła się w 2018 roku, trwa i rośnie w siłę.

Jeśli chcesz być częścią zmian, brać aktywny udział w innowacyjnych projektach, do pracy podchodzisz z pasją, odwagą i otwartością, to możemy Ci zaproponować wiele ciekawych wyzwań w naszej organizacji.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy