Ta oferta pracy jest nieaktualna od 38 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista SEO/SEM

  • Poznań, Złotniki (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-09-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Samochody dla jednych to pasja życia, dla innych po prostu narzędzie pracy. W Qarsonie wierzymy, że ludzie chcą mieć łatwy i wygodny dostęp do wszystkich modeli w jednym miejscu, gdzie mogą porównywać auta między sobą, a niezależny doradca skupia się na potrzebach klienta. Wierzymy w wielokanałowość, zamawianie online, bezpośredni kontakt ludzki w punktach sprzedaży oraz w model konsumpcji oparty na korzystaniu a nie kupowaniu, aby wielu było stać na lepsze auto.

    Od 9 lat działamy we Francji, gdzie z roczną 50% dynamiką wzrostu sprzedaży i wielokrotnie wyróżnianą jakością obsługi klienta, jesteśmy liderem rynku samochodów na abonament. W naszych polskich biurach pracuje ponad 100 osób, na 200 zatrudnionych w Europie. W związku z międzynarodowym rozwojem marki Qarson, również na rynku polskim, poszukujemy osoby na stanowisko:
    SPECJALISTA SEO/SEM
    Miejsce pracy: Poznań, Złotniki (pow. poznański)

    Twoje zadania:

    • przygotowywanie i koordynacja realizacji strategii pozycjonowania i pozyskiwania ruchu organicznego w Polsce,
    • strategiczne planowanie działań SEO i Content Marketingu oraz działań kreacji, dystrybucji i promocji treści,
    • współpraca z działem kreacji oraz IT, udział w projektowaniu funkcjonalności i treści dla użytkowników,
    • współpraca z zewnętrznymi podwykonawcami w zakresie pozyskiwania płatnego SEM,
    • monitoring, analiza, optymalizacja oraz audyty działań SEM/SEO,
    • zlecanie i odbiór merytoryczny audytów oraz analiz,
    • poszerzanie wiedzy własnej oraz organizacji z zakresu SEO, wdrażanie i testowanie nowych rozwiązań.

    Nasze wymagania:

    • co najmniej dwuletnie doświadczenie w branży SEO, poparte realnymi sukcesami,
    • zaawansowana wiedza technologiczna z zakresu SEO,
    • znajomość aktualnych trendów SEO oraz wytycznych Google dla WebMasterów,
    • doświadczenie w tworzeniu stron wspomagających pozycjonowanie,
    • umiejętność analizy i optymalizacji profili linkowych stron www,
    • praktyczna znajomość dostępnych na rynku narzędzi SEO i ich dopasowanie na potrzeby projektu,
    • praktyczna znajomość obsługi systemów typu CMS, a także HTML/CSS,
    • znajomość analityki webowej z wykorzystaniem Google Analytics, Google Search Console, Ryte,
    • znajomość działania AdWords, innych kanałów marketingu online,
    • umiejętność prowadzenia projektów i dynamicznego rozwiązywania problemów,
    • zdolność do analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy,
    • dobra, komunikatywna, znajomość języka angielskiego,
    • dodatkowym atutem będzie znajomość HTML i wiedza UX, doświadczenie w optymalizacji SEO dużych serwisów oraz techniczne umiejętności związane z tym zagadnieniem (np. sitemapy, testy automatyczne).

    Oferujemy:

    • międzynarodowe
      i dynamiczne środowisko
    • spotkania integracyjne
    • prywatna opieka
      medyczna
    • dofinansowanie
      do posiłków
    • karnety sportowe
    • nieformalny dress code
    • ubezpieczenie na życie
    • bonus za polecenie pracownika
    • nauka języków obcych
    • duży, bezpłatny parking
    • parking rowerowy
      i prysznice
    • świeże owoce
    • możliwość rozwoju
    Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj